”Rockets”, ”Hawks”, ”Timberwolves” un ”Nuggets” realizē apjomīgāko NBA maiņu 20 gadu laikā

0 Komentāru
”Rockets”, ”Hawks”, ”Timberwolves” un ”Nuggets” realizē apjomīgāko NBA maiņu 20 gadu laikā
AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijā realizēts apjomīgākais maiņu darījums, kopš 2000. gada, tajā iesaistoties Hjūstonas ”Rockets”, Atlantas ”Hawks”, Minesotas ”Timberwolves” un Denveras ”Nuggets” vienībām, ziņo ASV mediji.

Iespējams, nozīmīgākais maiņas darījumā iesaistītais spēlētājs ir nu jau bijušais ”Rockets” centra spēlētājs Klints Kapela, kurš turpmāk pārstāvēs ”Hawks”. Šveices basketbolists šajā sezonā izcēlies ar vidēji 13,9 gūtiem punktiem un 13,8 atlēkušajām bumbām vidēji mačā.

Tāpat Hjūstonas vienību pametīs arī veterāni Nene Hilario un Džeralds Grīns.

Savukārt ”Rockets” vienību papildinās divi ”Timberwolves” spēlētāji – Roberts Kavingtons, kurš šosezon vidēji spēlē iespējis gūt 12,8 punktus un tiek uzskatīts par teicamu aizsardzības spēlētāju. Hjūstona ieguvusi arī centra spēlētāju Džordanu Belu.

”Timberwolves” maiņas darījumā ieguvusi Evanu Tērneru un 2020. gada pirmā raunda drafta izvēli no ”Hawks”. Ja Tērners šajā sezonā aizvadījis vien 19 spēles un šajā maiņas darījumā vairāk ļauj darījumam notikt no finansiālā aspekta, tad ”Hawks” drafta izvēlei ir samērā augsta vērtība, raugoties uz to, kā komandai šogad sokas regulārajā turnīrā.

Tāpat Minesota ieguvusi arī Huančo Hernangomezu un Maliku Bīzliju no ”Nuggets” komandas. Abi spēlētāji, visticamāk, būs labi papildinājumi komandai no rezervistu soliņa.

Un visbeidzot ”Nuggets” ieguvusi Džeraldu Grīnu no ”Rockets”, kuru gan, visticamāk, atlaidīs, Keitu Beitsu-Diopu, Šabazu Neipieru un Noā Vonle no ”Timberwolves”.

Denvera ieguvusi arī pirmā raunda drafta izvēli no ”Rockets”.

Maiņas darījumā kopumā iesaistīti 12 spēlētāji, ESPN žurnālists Bobijs Markss ziņo, ka pēc iesaistīto spēlētāju skaita šī ir apjomīgākā maiņa kopš 2000. gada, kad komandu mainīja Ņujorkas ”Knicks” leģenda Patriks Jūings.

0 Komentāru