“Rīga Ghetto Basket” 3×3 basketbolisti iekļūst Pasaules tūres posma pusfinālā

0 Komentāru
“Rīga Ghetto Basket” 3×3 basketbolisti iekļūst Pasaules tūres posma pusfinālā
FIBA

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Rīga Ghetto Basket”, kurā spēlē Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars, trešdien Ungārijā iekļuva Pasaules tūres “Masters” turnīra pusfinālā.

Turnīrā ar otro numuru izliktie latvieši ceturtdaļfinālā ar 21:19 pārspēja Francijas vienību “Nantes”, kas turnīrā saņēmusi 11.numuru.

Latvijas komandā rezultatīvākais ar deviņiem punktiem bija Lasmanis.

Jau ziņots, ka Latvijas vienība B apakšgrupas pirmajā spēlē ar 17:15 pārspēja Serbijas komandu “Vrbas” (7.), bet otrajā mačā latvieši ar 21:17 uzveica mājinieci “Debrecen” (15.). Ar divām uzvarām divās spēlēs Latvijas vadošā komanda iekļuva ceturtdaļfinālā.

Zīmīgi, ka turpat Debrecenā nedēļas nogalē notiks Eiropas kauss jeb Eiropas čempionāts 3×3 basketbolā.

“Riga Ghetto Basket” mēneša sākumā Prāgā triumfēja Pasaules tūres “Masters” posmā. Aprīlī Latvijas komanda Dohā pirmo reizi triumfēja Pasaules tūres posmā, bet jūnijā Ķīnas pilsētā Čendu izcīnīja sudrabu. Tāpat latvieši guva sudraba medaļas arī Pasaules kausa finālā.

“Riga Ghetto Basket” pagaidām nodrošināta līdzdalība Pasaules tūres turnīros arī Naņdzjinā (12.-13.oktobrī). Par iespēju startēt citos posmos jācīnās “Challenger” sērijas turnīros.

3×3 basketbols iekļauts 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu programmā.

0 Komentāru