“Rīga” 3×3 basketbolisti  Pasaules tūres Monreālas “Masters” ceturtdaļfinālā zaudē “Amsterdam”

0 Komentāru
“Rīga” 3×3 basketbolisti  Pasaules tūres Monreālas “Masters” ceturtdaļfinālā zaudē “Amsterdam”
FIBA.BASKETBALL

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Rīga” ar Kārli Paulu Lasmani, Nauri Miezi, Agni Čavaru un Artūru Strēlnieku ierindā svētdien Kanādā cieta zaudējumu Pasaules tūres Monreālas “Masters” posma ceturtdaļfinālā.

Turnīra pirmā komanda “Rīga” ceturtdaļfinālā ar 20:21 piekāpās “Amsterdam” no Nīderlandes, kas izsēta ar trešo numuru.

Maču ar piecu punktu izrāvienu sāka pretinieki, uz ko Čavars atbildēja ar tālmetienu (2:5). Spēles ceturtajā minūtē Strēlnieks ar metienu aiz perimetra pietuvināja latviešus līdz mīnus diviem punktiem (5:7), taču arī nīderlandieši bija precīzi no tālienes un turpinājumā pievienoja vēl trīs punktus (5:12).

Spēles otrajā pusē latvieši pietuvojās līdz trīs punktu deficītam (13:16), bet pretinieku tālmetiens atkal nedaudz attālināja “Amsterdam” komandu. Mieža grozs no spēles un precīzs soda metiens atjaunoja trīs punktu starpību (15:18), taču nīderlandieši drīz vien nonāca viena precīza metiena attālumā no uzvaras.

Tomēr latvieši atspēlējās no 15:20 un Čavars ar tālmetienu 80 sekundes pirms dueļa beigām panāca 20:20. Pāris savas uzbrukuma iespējas netika izmantotas un 43 sekundes pirms spēles beigām “Amsterdam” nodrošināja uzvaru ar 21:20.

Pa sešiem punktiem Latvijas komandai guva Miezis un Čavars, piecus pievienoja Lasmanis un trīs – Strēlnieks. Pretinieki bija krietni precīzāki tālmetienos (5/10 pret 5/18) un soda metienos (2/2 pret 3/7).

Apakšgrupā latvieši ar 21:15 uzvarēja “Winnipeg” (9.) un ar 21:16 pārspēja “Raudondvaris Tauras” (8.).

Potītes savainojumu, kas gūts Tokijas olimpisko spēļu zelta mačā, turpina dziedēt Edgars Krūmiņš.

0 Komentāru