“Raptors” līdzjutēji vienojas kampaņā, lai aicinātu komandas zvaigzni Lenardu palikt Toronto

2 komentāri
“Raptors” līdzjutēji vienojas kampaņā, lai aicinātu komandas zvaigzni Lenardu palikt Toronto
PA IMAGES/SCANPIX

NBA kluba Toronto “Raptors” iekļūšana līgas finālā bija vēsturisks sasniegums, jo līdz šim neviena Kanādas basketbola komanda nebija spēlējusi NBA finālā.

Viens no šīs sezonas galvenajiem varoņiem “Raptors” rindās ir NBA zvaigzne Kavai Lenards, kurš bija izteikts komandas līderis “Raptors” izšķirošajā Austrumu konferences fināla sērijā, kurā ar 4:2 uzvarēja Milvoki ”Bucks” un iekļuva NBA finālā.

Toronto līdzjutēji ļoti vēlas, lai Lenards paliek “Raptors” sastāvā. Kanādas sporta medijs “Sportsnet”, kas bāzēts tieši Kanādas galvaspilsētā Toronto, izveidoja sižetu ar intervijām, kurās “Raptors” līdzjutēji pauž savu vēlmi, lai Lenards paliek komandā.

Ir izveidota arī speciāla mirkļbirka #KawhiYouShouldStay, kuru līdzjutēji pievieno savām fotogrāfijām un video, kuros aicina komandas līderi palikt Toronto vienībā.

Lenards “Raptors” rindās regulārajā sezonā izcēlās ar izcilu sniegumu, kas bija viens no iemesliem komandas augsto rezultātu sasniegšanai.

NBA finālsērija sāksies ceturtdien Goldensteitā, kur Toronto “Raptors” tiksies ar pērna gada čempionvienību Goldensteitas “Warriors”.