Radošie prāti atsaucas! Banka “Citadele” rīko konkursu Porziņģa krekla dizainam

Komentāri
Radošie prāti atsaucas! Banka “Citadele” rīko konkursu Porziņģa krekla dizainam
Vasarā Porziņģis kļuva par bankas ''Citadele'' reklāmas seju. (Foto: Banka ''Citadele'')

Banka “Citadele” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties konkursā par “New York Knicks” basketbolista Kristapa Porziņģa T krekla dizainu, pavēstīja bankas ārējās komunikācijas vadītāja Baiba Ābelniece.

Viņa norādīja, ka Porziņģis ir bankas “Citadele” zīmola vēstnesis un banka organizē minēto konkursu ar mērķi izveidot iedvesmojošu krekliņu saviem darbiniekiem. Darbus dalībai konkursā var iesūtīt līdz šā gada 30. oktobrim.

Konkursā var piedalīties visi – neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās, kā arī dizainu kreklam var veidot jebkurā tehnikā – zīmēt ar roku, veidot datorgrafikā, izmanot foto apstrādi vai jebkuru citu tehniku. Veidojot T krekla dizainu, iespējams izmantot KP6 un bankas “Citadele” logotipu, bet kā galvenajam dizaina elementam jābūt Porziņģim. Autors var izdomāt arī saukli, kā arī ietvert interesantus vārdus, veidojot dizainu. Darbam jābūt oriģinālam un nedrīkst izmantot autortiesībām aizsargātus dizaina elementus.

Ābelniece atzīmēja, ka žūrijas komisija bankas “Citadele” pārstāvju sastāvā vērtēs darbus pēc vienādiem un vienlīdz svarīgiem kritērijiem, neizdalot atsevišķās kategorijās. Žūrija uzmanību pievērsīs tam, kāda ir dizaina atbilstība tēmai, dizaina mākslinieciskā kvalitāte, estētika, atbilstība tendencēm un aktualitāte. Šogad 1.novembrī desmit labākie, žūrijas pārstāvju izvēlētie darbi tiks nodoti portāla “Tvnet.lv” lasītāju balsojumam, kur dizains ar visvairāk balsojumiem iegūs “Simpātiju balvu”. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2017.gada 9.novembrī.

Pirmo trīs vietu ieguvēji balvās iegūs attiecīgi 1000, 750 un 500 eiro. “Tvnet.lv” lasītāju balsojuma favorīts iegūs naudas balvu 350 eiro apmērā. Visi godalgoto vietu ieguvēji saņems arī bumbu ar Porziņģa parakstu.

Konkursa darbus var iesūtīt elektroniskā formātā uz e-pastu: gribamkpkreklu@citadele.lv vai pa pastu uz adresi: “Baltijas Komunikāciju centrs”, Republikas laukums 3, Rīga, LV-1010. Jau ziņots, ka līgumu par sadarbību Porziņģis un banka “Citadele” parakstīja 2016.gada sākumā.

Lasi vēl