Pretinieks mēģina paklupināt koledžu basketbola zvaigzni Viljamsonu pirmajā spēlē pēc viņa atgriešanās no traumas

AFP/SCANPIX

18 gadus vecais Djūkas Universitātes basketbola zvaigzne un NBA drafta kandidāts Zions Viljamsons vakar atgriezās laukumā pēc gandrīz mēneša pārtraukuma, kad tika dziedēta ceļgala trauma.

Viljamsons ceturtdienas naktī piedalījās Amerikas koledžu basketbola līgas NCAA Austrumkrasta konferences ceturtdaļfināla cīņā pret Sirakūzas Universitāti.

Par diskutablu spēles momentu parūpējās Sirakūzas Universitātes basketbolists Frenks Hovards, kurš, iespējams, speciāli mēģināja paklupināt Viljamsonu, kurš tikko atgriezies laukumā pēc traumas pabeidza Djūkas uzbrukumu ar bumbas triecienu grozā no augšas.

Basketbola apskatnieki un līdzjutēji pauž dažādus viedokļus par šo epizodi – bet vairums no tiem pauž nostāju, ka Hovards speciāli nolicis kāju Viljamsona ceļā.

Neraugoties uz strīdīgo epizodi, Viljamsonam tā beidzās labi – Djūkas līderis pēc savainojuma atgriezās laukumā ar 29 punktiem un nesot savas universitāte komandai uzvaru ar 84:72.