Komentāri

Šo ceturtdien Porziņģis uzsāka savu trešo NBA sezonu, izbraukumā tiekoties ar Oklahomasitijas “Thunder”, kur tagad spēlē iepriekšējo gadu Ņujorkas zvaigzne un Porziņģa labs draugs – Karmelo Entonijs.

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sezonu sāka ar 31 punktu un 12 atlēkušajām bumbām, kamēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība izbraukumā ar 84:105 (24:27, 18:26, 17:26, 25:26) pārliecinoši piekāpās Oklahomasitijas “Thunder”. Pēc aizvadītā mača Porziņģis un Entonijs sirsnīgi apkampās un apmainījās ar pāris vārdiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

@carmeloanthony shares a moment with former teammates @kyle.oquinn and @kporzee!

A post shared by NBA (@nba) on

Pēc aizvadītā mača Karmelo atzina:”Biju priecīgs redzot, ka Kristaps ir gatavs uzņemties līdera lomu. Viņš izskatījās agresīvs un pārliecināts par sevi. Porziņģim šis ir nozīmīgs gads. Iepriekšējās divās sezonās viņam bija kur patverties. Ja ne vienmēr viss klājās tā, kā vajadzētu būt, biju gatavs uzņemties vainu un noņemt spiedienu no viņa.”

Foto: Ņujorkas ”Knicks” pret Oklahomsitijas ”Thunder”

Lūk, arī Porziņģa komentārs par aizvadīto spēli pret Entoniju: “Mēģināju izbaudīt spēlēšanu pret viņu, jo īpaši pirmajā reizē, kad sastapāmies laukumā. Bijām daudz spēlējuši viens pret vienu treniņos un pēc treniņiem. Tas bija patiešām interesanti – spēlēt pret viņu, zinot, ko viņš darīs, un mēģināt viņu apturēt. Tā bija laba pieredze. Aizsardzībā mēģināju spēlēt pēc iespējas labāk pret viņu, biju apmierināts, ka izdevās nobloķēt pirmo metienu.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl