Pretinieki laukumā, bet ārpus tā – čomi! Sirsnīgs Porziņģa un Entonija apskāviens pēc spēles

Komentāri
Pretinieki laukumā, bet ārpus tā – čomi! Sirsnīgs Porziņģa un Entonija apskāviens pēc spēles
Foto: instagram.com/nba

Šo ceturtdien Porziņģis uzsāka savu trešo NBA sezonu, izbraukumā tiekoties ar Oklahomasitijas “Thunder”, kur tagad spēlē iepriekšējo gadu Ņujorkas zvaigzne un Porziņģa labs draugs – Karmelo Entonijs.

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sezonu sāka ar 31 punktu un 12 atlēkušajām bumbām, kamēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība izbraukumā ar 84:105 (24:27, 18:26, 17:26, 25:26) pārliecinoši piekāpās Oklahomasitijas “Thunder”. Pēc aizvadītā mača Porziņģis un Entonijs sirsnīgi apkampās un apmainījās ar pāris vārdiem.

Video

Pēc aizvadītā mača Karmelo atzina:”Biju priecīgs redzot, ka Kristaps ir gatavs uzņemties līdera lomu. Viņš izskatījās agresīvs un pārliecināts par sevi. Porziņģim šis ir nozīmīgs gads. Iepriekšējās divās sezonās viņam bija kur patverties. Ja ne vienmēr viss klājās tā, kā vajadzētu būt, biju gatavs uzņemties vainu un noņemt spiedienu no viņa.”

Foto: Ņujorkas ”Knicks” pret Oklahomsitijas ”Thunder”

Lūk, arī Porziņģa komentārs par aizvadīto spēli pret Entoniju: “Mēģināju izbaudīt spēlēšanu pret viņu, jo īpaši pirmajā reizē, kad sastapāmies laukumā. Bijām daudz spēlējuši viens pret vienu treniņos un pēc treniņiem. Tas bija patiešām interesanti – spēlēt pret viņu, zinot, ko viņš darīs, un mēģināt viņu apturēt. Tā bija laba pieredze. Aizsardzībā mēģināju spēlēt pēc iespējas labāk pret viņu, biju apmierināts, ka izdevās nobloķēt pirmo metienu.”

Lasi vēl