Komentāri
Prestižajā ”adidas Eurocamp” piedalīsies divi latviešu basketbolisti
Foto: PIXABAY.COM

9. jūnijā sāksies prestižā jauno basketbola talantu nometne ”adidas Eurocamp”. Tajā šogad piedalīsies divi latviešu basketbolisti – Eduards Hāzners un Verners Kohs.

Nometne no 9.-11. jūnijam norisināsies Itālijas pilsētā Trevīzo un tajā basketbola talantiem būs iespēja pierādīt sevi vairākiem NBA un Eirolīgas klubu skautiem. Katru gadu šajā nometnē piedalās arī latviešu basketbolisti. Nometnē savas prasmes centušies pierādīt tādi mūsu basketbolisti kā Jānis Timma, Jānis Bērziņš, Ojārs Siliņš, Iļja Gromovs, Rodions Kurucs un Ronalds Šmits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka no viens no šī gada nometnes dalībniekiem, Verners Kohs, tajā piedalīsies jau otro gadu pēc kārtas. Tikmēr otrs latvietis būs ”VEF Rīga” audzēknis Eduards Hāzners. Šobrīd Kohs ASV aktīvi piedalās NBA pirmsdrafta treniņos un cenšas pierādīt savu meistarību vietējiem skautiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl