Porziņģis uzliek sešus blokus, ”Mavericks” ceturtajā ceturtdaļā iznīcina ”Cavaliers”

1 komentārs
AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” pirmdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 131:111 uzvarēja Klīvlendas ”Cavaliers”.

Izšķirošo pārsvaru ”Mavericks” panāca spēles ceturtajā ceturtdaļā, kuru Dalasa uzvarēja 41:25. ”Mavs” izcīnījusi uzvaras visās trijās izbraukuma spēlēs šajā sezonā.

Porziņģis spēlēja 31 minūti un guva 18 punktus. Kristaps trāpīja 3 no 8 divpunktniekiem, 4 no 6 tālmetieniem, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas un 6 reizes bloķēja pretinieka metienus.

Luka Dončičs spēli beidza ar otro ”triple double” pēc kārtas un trešo šajā sezonā. Slovēņa kontā 29 punkti, 14 bumbas pie groziem un 15 rezultatīvas piespēles.

”Cavaliers” labā Kevins Lavs guva 29 un Džordans Klarksons 17 punktus.