Porziņģis un ”Mavericks” pamatīgi saplosa bez līderiem spēlējošo Šarlotas ”Hornets”

4 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācija pirmssezonas spēlē ar 127:59 saplosīja Šarlotas ”Hornets”.

“Hornets” maču pret Dalasu aizvadīja bez saviem līderiem Gordona Heivorda, Terija Rozjēra un Kellija Ubrē.

Lai gan Porziņģis zaudēja strīda bumbas izspēlē, viņš pēc atlēkušās bumbas iegūšanas ar precīzu trīspunktu metienu atklāja spēles rezultātu.

Liepājnieks spēlēja 22 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā realizēja septiņus no desmit divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat Porziņģis izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, pārķēra divas bumbas, divas reizes pārkāpa noteikumus un iekrāja pozitīvu +/- rādītāju (+31).

“Mavericks” rindās ar 20 gūtiem punktiem rezultatīvākais bija Tims Hārdevejs, bet 13 punktus guva Džeilens Bransons, 12 punktus sakrāja Sterlings Brauns, bet pa desmit punktiem – Mozess Brauns un Luka Dončičs, kurš laukumā bija nepilnas 26 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks Dalasas vienības rindās.

4 komentāri

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu