Porziņģis un Dalasa Losandželosā pazemo “Lakers” un revanšējas par nepelnīto zaudējumu novembrī

2 komentāri
AFP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 114:110 uzvarēja Losandželosas “Lakers”, revanšējoties par nepelnīto zaudējumu novembra sākumā.

2.novembrī Dalasā “Lakers” pagarinājumā izcīnīja uzvaru 119:110. NBA atzina tiesnešu kļūdu pamatlaika pēdējās sekundēs, kad tiesneši nenosvilpa sodu Dvaitam Hovardam, kurš ar abām rokām turēja Setu Kariju, ļaujot Denijam Grīnam iemest tālmetienu un panākt pagarinājumu.

Tagad “Lakers” mājās “Staples Center” arēnā Dalasa izcīnīja saldu revanšu. Izšķirošo triecienu “Mavericks” deva trešajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja 35:17. Šajā laikā “Mavs” veica līgas varenāko komandu un tās līderus Lebronu Džeimsu un Entoniju Deivisu pazemojošu izrāvienu 28:5!

Porziņģis 28 minūtēs guva 15 punktus. Kristaps trāpīja 2 no 3 divpunktniekiem, 3 no 8 tālmetieniem, 2 no 4 soda metieniem, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli.

Luka Dončičs guva 27 punktus, izcīnīja 9 atlēkušās bumba un atdeva 10 rezultatīvas piespēles. “Lakers” labā Deiviss guva 27 un Džeimss 25 punktus.

Arī pēc zaudējuma “Lakers” ar bilanci 17-3 dala pirmo vietu līgā ar Milvoki Bucks”. “Mavericks” ar 13-6 ieņem 5.vietu Rietumu konferencē.