Porziņģis: Šī ir lieliska spēle, no kuras mācīties

Pievienot komentāru
Porziņģis: Šī ir lieliska spēle, no kuras mācīties
YOUTUBE/ Dallas Mavericks

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas ”Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis pēc pirmā pēc lielās pauzes aizvadītā mača medijiem izteicies, ka no šīs nakts spēles Dalasas klubam ir daudz, ko mācīties.

Jau ziņots, ka Porziņģa 39+16 nepalīdzēja ”Mavericks” pieveikt Hjūstonas ”Rockets”.

”Es domāju, ka no šīs spēles varam daudz mācīties. Mums jāskatās video un jāsaprot, ko beigās varējām darīt labāk. Ziniet, mums ir jāatrod pozitīvais šajā zaudējumā, kas piedzīvots, un jācenšas mācīties,” izteicās liepājnieks Porziņģis.

”Bet tā bija jautra spēle, fiziska spēle, bija sajūta, ka tā ir vairāk kā ”play-off” spēle, tāpēc tā ir lieliska pieredze. [”Rockets”] ir dīvains pretinieks – veids, kā viņi spēlē, kā mums pret viņiem jāspēlē aizsardzībā ir pilnīgi citādāks kā pret jebkuru citu komandu kaut vai Džeimsa Hārdena un Vestbruka dēļ.”

Savukārt ”Mavericks” komandas galvenais treneris zaudējumā atzīst savu vainu: ”Es uzņemšos pilnu atbildību par zaudējumu, es gribu noņemt spiedienu no spēlētāju pleciem, viņi tiešām spēlēja ar pilnu atdevi, tomēr mēs nebijām spējīgi izdarīt labu darbu pāris atslēgsas izspēlēs.”

”Tas viss atduras pret pavisam vienkāršām izspēlēm – atbloķēšanas pēc soda metieniem, mēs aizmetām garām soda metienus spēles beigās.”