Porziņģis savos sociālajos tīklos pauž sajūsmu par telefonsarunu ar Fizdeilu

0 Komentāru
Porziņģis savos sociālajos tīklos pauž sajūsmu par telefonsarunu ar Fizdeilu
Foto: AP/ SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis ceturtdien sociālajā vietnē “Twitter” pauda sajūsmu par telefonsarunu ar komandas jauno galveno treneri Deividu Fizdeilu.

Fizdeils pie “Knicks” stūres oficiāli stājās pirms nepilnām trim nedēļām. Pēc stāšanās amatā viņš solīja, ka šajā vasarā pat vairākas reizes grasās Latvijā apciemot vienības lielāko zvaigzni Porziņģi, bet par jaunā trenera un basketbolista komunikāciju nekas netika ziņots.

“Tikko bija lieliska telefonsaruna ar treneri Fizdeilu. Esmu sajūsmā! Uz priekšu!” tvītoja Porziņģis, liekot noprast, ka tā bijusi abu pirmā telefonsaruna.

Pašlaik 22 gadus vecais Porziņģis atkopjas no ceļgala krustenisko saišu plīsuma.

Fizdeils jau iepriekš nav slēpis, ka vēlas apciemot Porziņģa dzimto Liepājas pilsētu, lai iepazītu basketbolistu tuvāk un dzēstu jebkādu neveiklību, kas latvietim bijusi attiecībās ar “Knicks” klubu.

Jaunais “Knicks” treneris gan konkrētus datumus, kad dosies uz Latviju, vēl nav ieplānojis, tomēr iepriekš norādīja, ka tas, visticamāk, būs pirms 21.jūnijā gaidāmā NBA drafta.

Pērn Porziņģis, būdams neapmierināts ar notiekošo klubā, neapmeklēja sezonas noslēguma tikšanos ar vadību, kas veicināja prezidenta Fila Džeksona atlaišanu, bet pēc šīs sezonas pēdējās spēles amatu zaudēja arī “Knicks” galvenais treneris Džefs Hornačeks, kura vietā tagad stājies Fizdeils. Neviens no kluba vadības iepriekš nebija viesojies Latvijā vai klātienē skatījies latvieša spēles pērn notikušajā Eiropas čempionātā.

Porziņģis, kurš aizvadīja vien nedaudz vairāk kā pusi sezonas jeb 48 spēles, bija rezultatīvākais komandas spēlētājs ar vidēji 22,7 gūtajiem punktiem. Viņš bija arī otrs labākais cīņā par atlēkušajām bumbām, vidēji mačā sakrājot 6,6 bumbas zem groziem. Tāpat viņš ar 2,4 bloķētājiem metieniem bija labākais komandā šajā rādītājā.

“Knicks” šajā sezonā jau piekto reizi pēc kārtas nekvalificējās izslēgšanas turnīram.
0 Komentāru