Komentāri

Tikties ar savu elku klātienē! Šāda iespēja svētdien Rīgā dota vairākiem simtiem basketbolista Kristapa Porziņģa fanu.

Olimpiskajā sporta centrā 250 bērniem no dažādām Latvijas sporta skolām un basketbola klubiem bija iespēja dzirdēt Kristapa Porziņģa stāstīto par viņa gaitām Ņujorkā, uzdot jautājumus, saspēlēties ar viņu un kopā nofotografēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazos censoņus interesēja visdažādākās lietas par sportistu – sākot ar to, kas ir viņa elki, beidzot ar diezgan privātām lietām. Piemēram, kāds ir Kristapa kājas izmērs un, vai viņam ir draudzene. Pats Porziņģis atklāj, ka viņam šis pasākums nozīmē daudz un prieks bērnu sejās dod viņam enerģiju iet tālāk. “Sajūtas ir nereālas, tas vien, ka tik daudz bērnu un tik daudz vecāku ir atbraukuši, tas jau vien man ir liels prieks un liels pagodinājums un redzot to bērnu sejas, cik viņi priecīgi ir spēlēt viens pret vienu – es no tā iegūstu prieku un enerģiju,” sacīja ”Knicks” zvaigzne.

Video: Porziņģis stāsta par pozitīvajām emocijām

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl