Porziņģis sāpoša ceļgala dēļ nepabeidz ”Knicks” treniņu

Pievienot komentāru
Porziņģis sāpoša ceļgala dēļ nepabeidz ”Knicks” treniņu
Foto: AP/SCANPIX

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis sāpoša ceļgala dēļ ceturtdienas rītā nespēja pabeigt Nacionālās basketbola asociācijas komandas Ņujorkas “Knicks” treniņu, vēsta laikraksts “The New York Daily News”.

Kā liecina laikraksta novērojumi, Porziņģis sāpoša ceļgala dēļ izlaidis treniņa noslēgumu un devies prom no zāles, kamēr pārējā komanda palikusi darboties.

Divu sezonu laikā ar “Knicks” komandu Porziņģi vairākkārt piemeklējušas nelielas traumas, bet iepriekšējā sezonā viņš ilgāku laiku cīnījās ar savainotu Ahilleja cīpslu. Savukārt šovasar viņš pārstāvēja Latvijas izlasi, un treniņnometnes laikā basketbolistam bija nelielas problēmas tieši ar ceļgalu.

Pēc Karmelo Entonija aizmainīšanas uz Oklahomasitijas “Thunder” komandu jaunajā sezonā no Porziņģa tiek sagaidīts “Knicks” līdera cienīgs sniegums.

Porziņģis savā otrajā NBA sezonā 66 spēlēs caurmērā iemeta 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas, bet debijas gadā 72 spēlēs vidēji izcēlās ar 14,3 punktiem un 7,3 atlēkušajām bumbām.

NBA 72.sezona sāksies 17.oktobrī, bet “Knicks” pirmo spēli aizvadīs divas dienas vēlāk, viesos tiekoties ar Oklahomsitijas “Thunder”.

“Knicks” komanda NBA izslēgšanas turnīru nav sasniegusi jau četrus gadus pēc kārtas.

Lasi vēl