Porziņģis: Rehabilitācijas laikā esmu iemācījies ļoti daudz

1 komentārs
Porziņģis: Rehabilitācijas laikā esmu iemācījies ļoti daudz
Anthony J. Causi/NYPOST

Latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis, kamēr viņš ārstē ceļgala savainojumu, ir iemācījies ļoti daudz un šobrīd viņam ir krietni skaidrāka vīzija par daudzām lietām, neslēpa basketbolists.

Pašlaik 23 gadus vecais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Porziņģis turpina atkopties no smaga ceļgala savainojuma, ko viņš guva februārī. Viņš laukumā varētu atgriezties ap Ziemassvētkiem, taču ticamāka ir iespēja, ka tas notiks vēl vēlāk.

“Pamazām jau varu sajust savu atgriešanos laukumā,” laikraksts “The New York Post” citē Porziņģa teikto. “Tomēr cenšos palikt pacietīgs. Diena, kad atgriezīšos, agri vai vēlu pienāks.”

Pašlaik Porziņģis treniņos jau sācis spēlēt pret citiem basketbolistiem, bet pats izaicinošākais viņam esot atgriešanos nesasteigt.

“Dažreiz ir treniņi, kuros ceļgals nejūtas pārāk labi. Psiholoģiski tas ir pats sarežģītākais, jo vēlies turpināt nodarbību un paveikt vairāk, tomēr kaut kas traucē. Nevajag pārāk aizrauties. Es vienmēr cenšos būt gudrs un pacietīgs, taču dažreiz palieku pārāk nemierīgs,” atzina Porziņģis.

Iepriekš izskanēja runas, ka latvietis varētu nespēlēt visu šo sezonu, tomēr pats spēlētājs to nevēlas.

“Ir patīkami, ka pamazām tuvojas brīdis, kad atgriezīšos laukumā. No otras puses šis savainojums bijis arī kā svētība, jo atlabšanas laikā esmu daudz ko iemācījies par sevi un savu ķermeni. Mana vīzija par daudzām lietām tagad ir krietni skaidrāka,” uzsvēra Porziņģis.

Pārbūvē esošā “Knicks” ar četrām uzvarām 14 spēlēs Austrumu konferencē ieņem 12.vietu un, visticamāk, pavasarī nepretendēs uz dalību izslēgšanas turnīrā.

1 komentārs