Komentāri
Porziņģis pēc operācijas pasakās saviem faniem par atbalstu un cer atgriezties labāks kā vēl nekad!
Foto: instagram.com/kporzee

Latviešu talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis, kuram otrdien veiksmīgi tika aizvadīta krustenisko saišu operācija, savos sociālajos tīklos padalījās ar savām sajūtām un pateicības vārdiem līdzjutējiem.

Trešdien, basketbolists savā ”Instagram” profilā nopublicēja bildi, kurā redzams smaidīgs ar tikko izoperētu ceļgalu. Pie bildes Porziņģis pierakstīja komentāru: ”Ceļā no slimnīcas. Pirmkārt vēlos pateikties par mīlestību un atbalstu. Šobrīd aizvadu rehabilitācijas procedūras. Es patiesi ticu, ka ar smagu darbu, pacietību un pozitīvu attieksmi es atgriezīšos spēcīgāks un labāks kā vēl nekad!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jau ziņots, ka pagājušajā otrdienā Porziņģis NBA spēlē sarāva ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs uz daudziem mēnešiem. Atlabšana no šādām traumām parasti prasa vismaz pusgadu, bet bieži ieilgst arī aptuveni gada ilgumā. Iepriekš izskanējis, ka Porziņģis varētu nespēlēt desmit mēnešus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl