Komentāri
Porziņģis pēc operācijas pasakās saviem faniem par atbalstu un cer atgriezties labāks kā vēl nekad!
Foto: instagram.com/kporzee

Latviešu talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis, kuram otrdien veiksmīgi tika aizvadīta krustenisko saišu operācija, savos sociālajos tīklos padalījās ar savām sajūtām un pateicības vārdiem līdzjutējiem.

Trešdien, basketbolists savā ”Instagram” profilā nopublicēja bildi, kurā redzams smaidīgs ar tikko izoperētu ceļgalu. Pie bildes Porziņģis pierakstīja komentāru: ”Ceļā no slimnīcas. Pirmkārt vēlos pateikties par mīlestību un atbalstu. Šobrīd aizvadu rehabilitācijas procedūras. Es patiesi ticu, ka ar smagu darbu, pacietību un pozitīvu attieksmi es atgriezīšos spēcīgāks un labāks kā vēl nekad!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jau ziņots, ka pagājušajā otrdienā Porziņģis NBA spēlē sarāva ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs uz daudziem mēnešiem. Atlabšana no šādām traumām parasti prasa vismaz pusgadu, bet bieži ieilgst arī aptuveni gada ilgumā. Iepriekš izskanējis, ka Porziņģis varētu nespēlēt desmit mēnešus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl