Porziņģis par sevi un Marjanoviču laukumā: Es domāju, ka faniem ir interesanti redzēt divus milžus skrienam kopā

1 komentārs
Porziņģis par sevi un Marjanoviču laukumā: Es domāju, ka faniem ir interesanti redzēt divus milžus skrienam kopā
AFP/USA TODAY/SCANPIX

Latviešu Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis komentējis savu un serbu milža Bobana Marjanoviča sadarbību, esot kopā laukumā Dalasas ”Mavericks” sastāvā, nosaucot to par interesantu.

”Mavericks” mājvietas medijs ”Dallasnews.com” izveidots raksts par latvieša un serba sadarbību laukumā, uzskatot, ka Dončiča un Porziņģa bieži aprunātais duets nav vienīgais ”dinamiskais duets” ”Mavericks” sastāvā.

Pats Porziņģis to komentē šādi: ”Man ļoti patīk būt laukumā ar Bobiju [Marjanoviču], viņš ir manējais, mans draugs. Ir jauki, ka abi esam pāri 220 cm gari, tāds augums, protams, aizņem daudz vietas.”

”Tāpat es domāju, ka tas ir interesanti faniem redzēt divus milžus, skrienot pa laukumu,” piebilda ”Mavericks” zvaigzne.

“Dallasnews.com” autors Breds Taunsends ieteicis Porziņģim, ka viņa un Marjanoviča duetam vajag iesauku, uz ko latvietis atbildējis, ka par to vēl padomāšot.

Šosezon ”Mavericks” aizvadījuši sešas spēles, tomēr Marjanovičs piedalījies tikai divās no tām, pēdējā no tām kopā ar Porziņģi laukumā viņš aizvadīja 4:58 minūtes un šajā nogrieznī apspēlēja ”Cavaliers” ar 19:9, ļaujot pretiniekiem realizēt 2 no 8 izdarītajiem metieniem un liekot pretiniekiem pieļaut vienu kļūdu.

Marjanovičs un Porziņģis ir, attiecīgi, otrais un trešais garākais spēlētājs visā NBA, šajā rādītājā piekāpjoties tikai 229 cm garajam Tako Folam.