Porzinģis par atgriešanos laukumā: Neredzu nekādus šķēršļus, ņemot vērā, kā šobrīd jūtos

1 komentārs
Porzinģis par atgriešanos laukumā: Neredzu nekādus šķēršļus, ņemot vērā, kā šobrīd jūtos
USA TODAY/SCANPIX

Pēc svētdien aizvadītā treniņa latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis paudis cerību, ka spēs atgriezties laukumā Dalasas “Mavericks” otrdienas spēlē pret Losandželosas “Clippers”.

Kā zināms, Porzinģis ceļgala savainojuma dēļ nav devies laukumā jau kopš 29. decembra, kopumā izlaižot pēdējās desmit spēles.

“Ņemot vērā, kā šobrīd jūtos, neredzu nekādus šķēršļus, ” skaidro Kristaps. “Tajā pašā laikā neko nevar zināt, tāpēc turpinu ieguldīt darbu, lai būtu drošs, ka kāja un celis ir stiprs.” Līdzīgu pārliecību basketbolists pauda pagājušajā nedēļā, taču pēkšņas sāpes pirms spēles lika atgriešanos atlikt.

Tāpat Porziņģis atzina, ka vērot komandas spēles no malas ir ļoti grūti. “Man ļoti nepatīk, tas ir smagi, ” atzīst spēlētājs. “Tomēr šādos brīžos ir svarīgi saglabāt vēsu prātu un tikt tam nesteidzīgi pāri.”

Optimismu par Porziņģa gatavību paudis arī “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails. “Viņš ir nokļuvis punktā, kurā ir laiks atgriezties laukumā un spēlēt spēli, viņš ir ļoti tuvu.”

Porziņģis šosezon vidēji laukumā pavada 31,2 minūtes, kuru laikā caurmērā izceļas ar 17,3 gūtiem punktiem, 9,4 atlēkušajām bumbām, 1,5 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 2,1 bloķētu metienu.

1 komentārs