Porziņģis: Nebūt kopā ar komandu spēles dienā bija sāpīgi. Nākotnē tas neatkārtosies

Pievienot komentāru
Porziņģis: Nebūt kopā ar komandu spēles dienā bija sāpīgi. Nākotnē tas neatkārtosies
REUTERS/SCANPIX

Situācija, kad neveikta Covid-19 testa dēļ nevar piedalīties spēlē, vairs neatkārtosies, jo par to nākotnē tiks piedomāts biežāk, pirmdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem teica Nacionālās basketbola asociācijas vienības Dalasas “Mavericks” viens no līderiem Kristaps Porziņģis.

“Mavericks” spēlētājs Kristaps Porziņģis sestdien aizmirsa veikt koronavīrusa testu, kā rezultātā bija spiests izlaist pārbaudes spēli pret Indianas “Pacers”.

“Tā bija mana kļūda. Brīvdiena mani nedaudz izsita no sliedēm… Vienkārši nokavēju testa veikšanu.”

“Diemžēl nevaru pagriezt laiku atpakaļ, lai kā arī to gribētu. Nebūt kopā ar komandu spēles dienā bija sāpīgi,” teica Porziņģis, kuram pēc neveiktā Covid-19 testa vienu dienu nācās pavadīt karantīnā. “Nākotnē pārliecināšos, ka šādi starpgadījumi vairs nenotiks.”

“Mavericks” pirms sezonas turpinājuma vēl paredzēta vēl viens pārbaudes mačs, taču tālu vairs nav izslēgšanas spēles, kas Porziņģim un arī viņa talantīgajam komandas biedram Lukam Dončičam būs pirmā šāda veida pieredze.

“Šie apstākļi ir nebijuši… Kad vēl vairāk iespējams dzirdēt spēles skaņas un apkārt notiekošo, iekšā rodas vēl lielāka liesma. Un tā bija tikai pārbaudes spēle,” izsalkumu pēc basketbola raksturoja Porziņģis. “Dažbrīd laukumā jau bija dzirdams “trash talk”. Domāju, ka jau pirmajās regulārā čempionāta spēlēs temps būs ļoti augsts, jo visi jau būs “play-off” jūtīs.”

“Ne reizi vēl neesmu bijis izslēgšanas spēlēs, bet, ja reiz tagad jau krietni vairāk dzirdams, ko dara otra komanda, “play-off” noteikti būs vēl vairāk “trash talk”. Tā noteikti būs interesanta vide, kurā atrasties, tāpēc ar nepacietību gaidu šo brīdi.”

Piektdien “Mavericks” jau paredzēta pirmā oficiālā spēle pēc sezonas atsākšanās. Mačs iecerēts pret spēcīgo Hjūstonas “Rockets”.

“Šo uzskatām par pirmssezonas darbu… Treniņos strādājam pie spēles aizsardzībā, kas, protams, nav tā pati patīkamā daļa. Mēs gan apzināmies, cik svarīgs ir šis spēles elements, tāpēc arī strādājam pie tā,” darbu, kas tiek paveikts treniņos, raksturo latvietis. “Tas mums palīdzēs demonstrēt augsta līmeņa sniegumu. Tieši to mēs arī vēlamies.”

“Mavericks” līderis arī norādīja, ka turpmāk piedomās pie savas disciplīnas, jo apzinās, ka vairums pretinieku komandu mēģinās izprovocēt viņu, lai pēc iespējas ātrāk tiktu sakrāta piezīmju norma.

Savukārt galvenais treneris Riks Kārlails nevairījās teikt, ka otrdienas pretinieki pēdējā pārbaudes spēlē Filadelfijas “76ers” ir ražena auguma komanda, kurai patīk spēlēt fizisku basketbolu.

“Mavericks” ar 40 uzvarām 67 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju, bet zemāk esošajai Memfisas “Grizzlies” ir par astoņiem panākumiem mazāk.

Trešdien Orlando komandas uzsāka pārbaudes spēļu posmu pirms sezonas noslēguma fāzes turnīra. Pārbaudes mačos katra ceturtdaļa ir pa desmit, nevis 12 minūtēm kā NBA sezonā.

NBA sezona atsāksies 30.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando.