Porziņģis NBA pirmssezonu sāk ar uzvaru pār Jūtas ”Jazz”

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika pirmajā Nacionālās basketbola asociācija pirmssezonas spēlē ar 111:101 uzvarēja Jūtas ”Jazz”.

Porziņģis laukumā bija 16 minūtes pirmajā puslaikā un guva 7 punktus. Kristaps trāpīja grozā vienu no diviem divpunktniekiem, vienu no četriem tālmetieniem, abus soda metienus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus.

Luka Dončičs 16 minūtēs guva 19 punktus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un atdeva 5 rezultatīvas piespēles.

“Mavericks” nākamajās pārbaudes spēlēs tiksies ar Losandželosas “Clippers”, Šarlotas “Hornets” un Milvoki “Bucks” komandām.

Regulārais čempionāts sāksies 19.oktobrī.

Kristaps Porziņģis pret “Jazz”:

“Mavericks” – “Jazz”. Spēles apskats:

1 komentārs

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”