Porziņģis: Mums ir tik daudz vietas, kur augt kā komandai, – tas ir traki

1 komentārs
Porziņģis: Mums ir tik daudz vietas, kur augt kā komandai, – tas ir traki
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas Dalasas ”Mavericks” kluba basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis pēc šajā naktī aizvadītās spēles ar Orlando ”Magic” medijiem izteicies, ka, viņaprāt, gan viņam, gan Dalasas komandas biedriem ir daudz vietas izaugsmei.

Jau ziņots, ka Latvijas spēlētāja pārstāvētā ”Mavericks” izcīnīja uzvaru pār Orlando ”Magic” ar rezultātu 107:106.

Porziņģim šī nebija pati veiksmīgākā spēle, tādēļ sarunā ar medijiem pret sevi viņš bija gana kritisks: ”Mana izturība paliek arvien labāka… es vienkārši gribu spēlēt labi un uzvarēt spēles, un parādīt, uz ko esmu spējīgs.”

“Tomēr es vēl neesmu tur un tas mani ļoti nogurdina, vienīgā lieta, ko varu darīt, ir skatīties uz priekšu, šī spēle ir beigusies, un esmu priecīgs, ka spējām izcīnīt uzvaru, pat man spēlējot tik briesmīgi, kā to darīju.”

”Man jāatgūst tā sajūta – tas cik reižu viņi [pretinieki] dabū bumbu ārā no manām rokām, man jābūt priekšnojautai par tām sajūtām. Arī vietas, no kurām izdaru metienus, nav pirms tam ierastās.”

Porziņģis saņēma jautājumu arī par pēc divām dienām gaidāmo spēli pret Ņujorkas ”Knicks”: ”Protams, ka to gaidu, es nevaru sagaidīt atkal spēlēt un spert soli uz priekšu pareizajā virzienā.”

”Es zinu, cik daudz maniem komandas biedriem es rūpu, tomēr visbeidzot tas ir atkarīgs manis. Man būs vēl viena iespēja piektdien pret savu veco komandu, tā būs vēl viena spēle un no tās es galvenokārt sagaidu uzvaru, tomēr arī indivuāli gribu uzlabot savu sniegumu.”

Tāpat Porziņģis uzsvēra, ka ”Mavericks” komandas potenciāls ir ļoti liels: ”Mūsu bilance ir 5-2, un es neesmu labi spēlējis labi. Mums ir tik daudz vietas, kur augt kā komandai, – tas ir traki. Man pašam, varbūt vēl kādam nedaudz ”pieklibo” spēle, un mēs tāpat spējam uzvarēt spēles. Tad, kad mēs visu sakārtosim, es domāju, ka varam būt pamatīgs spēks.”