Porziņģis: Mēs, eiropieši, esam šeit “iesprūduši”

Pievienot komentāru
Porziņģis: Mēs, eiropieši, esam šeit “iesprūduši”
AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas komandas Dalasas “Mavericks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis raidījumam “Hattrick ar Puči” atklājis, ka viņš un citi eiropiešu spēlētāji saistībā ar vīrusu nonākuši neparastā situācijā, jo teju vienīgie nevar atgriezties mājās.

Kopumā jau septiņiem NBA basketbolistiem konstatēts “Covid-19” vīruss, taču neviens no viņiem pēdējā mēneša laikā nav tieši stājies pretī “Mavericks” spēlētājiem.

“Mums vēl nav bijušas pārbaudes, bet pieļauju, ka šonedēļ visus testēs. Tas ir tikai laika jautājums,” teica Porziņģis.

NBA komandas saviem spēlētājiem ieteikušas atrasties izolācija.

“Ja gribam aizbraukt uz treniņu zāli, ir jāuztaisa tests. Un arī, tiekot zālē, ir jāietur distance. Diezgan nopietni. Man šķiet, ka visi sēž mājās un neviens neko īsti nedara,” atklāja Porziņģis.

Šobrīd nav skaidrības, kad varētu atsākties NBA 2019./2020. gada sezona. Neziņa par sezonas turpināšanu liedz basketbolistiem atgriezties viņu dzimtenēs.

“Tie, kuri nav vietējie, tiem tiešām ir jāpaliek. Ja atsākās sezona, un mēs nevaram ielidot atpakaļ, tad būs liela problēma. Amerikāņi vai kanādieši var lidot pie ģimenēm. Mēs, eiropieši, esam šeit iesprūduši,” atzīmēja Porziņģis.

“Mavericks” Rietumos ar 40 uzvarām 67 spēlēs ir septītajā vietā. Porziņģis šosezon laukumā devies 51 spēlē, kurā vidēji guvis 19,2 punktus, izcīnījis 9,5 atlēkušās bumbas, veicis 1,7 rezultatīvas piespēles un bloķējis 2,1 metienu.

Pirms nedēļas NBA lēma vismaz uz mēnesi pārtraukt turnīru, bet paredzams, ka dīkstāve būs ilgāka.