Komentāri

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis apzinās, ka otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā nospēlēja vāji uzbrukumā, pēc Ņujorkas “Knicks” ciestā zaudējuma atzina liepājnieks.

Porziņģis, kopumā demonstrējot ļoti blāvu sniegumu, otrdien iemeta 12 punktus, kamēr “Knicks” komanda izbraukumā ar 89:110 (17:30, 16:24, 27:23, 29:33) piekāpās Bostonas “Celtics”, ciešo trešo zaudējumu trīs spēlēs. Porziņģis atzīmēja, ka “Celtics” vienmēr pret viņu izmanto neierastas aizsardzības shēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bieži vien mani sedza divi pretinieki. Ko tādu vēl nebiju pieredzējis. Apzinos, ka slikti nospēlēju uzbrukumā. Domāju, ka esmu daudz ko mācījies,” “NYPost.com” citē latvieša teikto. “Knicks” jau otrajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos ar 24 punktiem, bet otrajā puslaikā nespēja pietuvoties tuvāk par 16 punktiem.

Video: Porziņģim 12 punkti

“Viennozīmīgi “Celtics” ir daudz talantīgāka komanda par mums un viņiem ir plašāks arsenāls. Tieši tāpēc mums vajag spēlēt kā komandai,” skaidroja Porziņģis.

Daudz skarbāks bija Tims Hārdevejs juniors. “Skraidījām apkārt tā, kā nezinātu, kas notiek. Tā nevar būt. No vienas puses tas ir satraucoši, bet no otras – ir tikai sezonas sākums. Jāatgriežas pie pamatiem un jāsaprot, kā jāspēlē uzbrukumā un aizsardzībā,” teica Hārdevejs. Viņš šajā mačā realizēja vien divus no 11 metieniem no spēles.

“Nemeklēju attaisnojumus. Ja esmu laukumā, tas nozīmē, ka jābūt gatavam uz visiem 100%. Nevar vainu novelt uz pirmssezonā traumēto potīti vai ko citu. Nespēlēju tā, kā gribēju. Tomēr nevar visu laiku čīkstēt. Jādodas uz priekšu, jāatgriežas svaru zālē un jāstrādā. Komanda mani atbalsta,” skaidroja Hārdevejs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl