Porziņģis kritiski izsakās par savu vājo sniegumu Bostonā

Komentāri
Porziņģis kritiski izsakās par savu vājo sniegumu Bostonā
Foto: REUTERS/LETA

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis apzinās, ka otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā nospēlēja vāji uzbrukumā, pēc Ņujorkas “Knicks” ciestā zaudējuma atzina liepājnieks.

Porziņģis, kopumā demonstrējot ļoti blāvu sniegumu, otrdien iemeta 12 punktus, kamēr “Knicks” komanda izbraukumā ar 89:110 (17:30, 16:24, 27:23, 29:33) piekāpās Bostonas “Celtics”, ciešo trešo zaudējumu trīs spēlēs. Porziņģis atzīmēja, ka “Celtics” vienmēr pret viņu izmanto neierastas aizsardzības shēmas.

“Bieži vien mani sedza divi pretinieki. Ko tādu vēl nebiju pieredzējis. Apzinos, ka slikti nospēlēju uzbrukumā. Domāju, ka esmu daudz ko mācījies,” “NYPost.com” citē latvieša teikto. “Knicks” jau otrajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos ar 24 punktiem, bet otrajā puslaikā nespēja pietuvoties tuvāk par 16 punktiem.

Video: Porziņģim 12 punkti

“Viennozīmīgi “Celtics” ir daudz talantīgāka komanda par mums un viņiem ir plašāks arsenāls. Tieši tāpēc mums vajag spēlēt kā komandai,” skaidroja Porziņģis.

Daudz skarbāks bija Tims Hārdevejs juniors. “Skraidījām apkārt tā, kā nezinātu, kas notiek. Tā nevar būt. No vienas puses tas ir satraucoši, bet no otras – ir tikai sezonas sākums. Jāatgriežas pie pamatiem un jāsaprot, kā jāspēlē uzbrukumā un aizsardzībā,” teica Hārdevejs. Viņš šajā mačā realizēja vien divus no 11 metieniem no spēles.

“Nemeklēju attaisnojumus. Ja esmu laukumā, tas nozīmē, ka jābūt gatavam uz visiem 100%. Nevar vainu novelt uz pirmssezonā traumēto potīti vai ko citu. Nespēlēju tā, kā gribēju. Tomēr nevar visu laiku čīkstēt. Jādodas uz priekšu, jāatgriežas svaru zālē un jāstrādā. Komanda mani atbalsta,” skaidroja Hārdevejs.

Lasi vēl