Porziņģis kļuvis par šokolādes batoniņu kompānijas investoru

3 komentāri
Porziņģis kļuvis par šokolādes batoniņu kompānijas investoru
Foto: Romāns Kokšarovs / F64

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis kļuvis par šokolādes batoniņu kompānijas investoru, intervijā pastāstīja pats liepājnieks.

Iepriekšējās divās sezonās Porziņģis saspringtajā kalendārā zaudējis daudz svara, tāpēc pagājušās sezonas beigām viņš sācis starp maltītēm ēst “Zing Bars” batoniņus, cenšoties izpildīt savu mērķi un katru dienu apēst aptuveni 5000 kaloriju. Šobrīd tas strādā, jo Porziņģis saka, ka sver ap 243 mārciņām (110 kilogramiem), kas ir par 20 mārciņām (nepilniem 10 kilogramiem) vairāk nekā debijas sezonā.

Porziņģis kļuvis par tādu “Zing Bars” fanu, ka izlēmis investēt kompānijā un būs tās direktoru padomē. “Es viņiem teicu, ka, ja piedalos, vēlos būt iesaistīts par 100% un vēlos zināt visu par biznesa pusi, nevis, ka sadarbība beidzas ar manas sejas uzlikšanu uz iepakojuma,” pastāstījis latvietis.

Video: Porziņģim jauns bizness

“Ir daudzas lietas, kurām saku nē, jo vēlos saglabāt basketbolu kā savu galveno prioritāti. Man ir nepieciešams atpūtas laiks, tāpēc nevaru brīvajās dienās darīt daudz cita,” stāstījis latvietis. “Tāpēc darām tikai to, kur tiešām vēlos būt iesaistīts.”

3 komentāri