Porziņģis ”Bleacher Report” rangā tiek priekšā tādām zvaigznēm kā Karmelo Entonijs un Dirks Novickis

1 komentārs
Porziņģis ”Bleacher Report” rangā tiek priekšā tādām zvaigznēm kā Karmelo Entonijs un Dirks Novickis
Kristaps Porziņģis ''Bleacher Report'' rangā ierindots augstāk par bijušo komandas biedru Karmelo Entoniju, (Foto: AFP/SCANPIX)

Ziemeļamerikas sporta medijs ”Bleacher Report” publicējis sarakstu ar 100 labākajiem NBA spēlētājiem. Mūsu Kristaps Porziņģis šajā rangā iekļauts 32. vietā.

“Tas, ka Porziņģis tiek sterotipizēts kā spēka uzbrucējs, nav pārsteigums. ”Knicks” komandai nemaz nav iespēju liepājnieku izmantot kā centra spēlētāju, jo priekšā ir Villjs Ernangomess, Eness Kanters, Žoakims Noā un Kails Okvins,” raksta ”Bleacher Report”.

“Par laimi Ņujorkai, Porziņģis ir tik talantīgs, ka tam nav nozīmes, kurā pozīcijā viņš darbosies. Porziņģis ir labs aizsardzības spēlētājs un prasmīgi aizstāv savu grozu. Tikai Dreimonds Grīns un Rūdijs Gobērs šajā rādītāja bija labāki par ”Knicks” zvaigzni.”

“Kas attiecas uz Porziņģa sniegumu, viss būs kārtībā. Porziņģis noteikti sezonu pabeigs kā TOP 30 spēlētājs visā NBA. Iespējams, ka vieta būs vēl augstāka, ja vien Ņujorka pratīs liepājnieku pareizi izmantot, spriež žurnālists Dens Favale.

Rangā Porziņģis ticis priekšā tādām zvaigznēm kā Kevinam Lavam, Demāram Derouzenam, Aizejam Tomasam, Karmelo Entonijam (49. vieta), Dirkam Novickim un virknei citu talantīgu spēlētāju. Pilno materiālu lasi

TOP komentāri

  • Valdis Holbergs
    +2 +1 -1

    Valdis Holbergs

    Muļķības!!! KP6 visā NBA droši ir pirmajā pieciniekā.
    Tas, kurš tam nepiekrīt ir mans ienaidnieks un pēdējais īblis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl