Porziņģis atbild par MSG komentētāju asajiem izteikumiem

Pievienot komentāru
Porziņģis atbild par MSG komentētāju asajiem izteikumiem
Kristaps Porziņģis veltīto kritiku uztver ļoti mierīgi. (Foto: AP/SCANPIX)

Kristaps Porziņģis atbildējis par sev veltīto kritiku no “MSG Networks” komentētāju puses, uzsverot, ka par to īpaši nesatraucas. Tāpat spēlētājs sacīja, ka, iespējams, spēlēs nākamajā pārbaudes duelī.

“Knicks”, gatavojoties jaunajai NBA sezonai, ir piedzīvojusi četrus zaudējumus tikpat spēlēs. Savā noslēdzošajā pārbaudes spēlē “Knicks” piektdien sacentīsies ar Vašingtonas “Wizards”, bet jauno sezonu sāks nākamajā ceturtdienā, viesojoties pie Oklahomasitijas “Thunder”.

Porziņģis svētdien 16 minūtēs guva sešus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus. Viņam esot laukumā, Ņujorkas vienība ielaida par 20 punktiem vairāk nekā iemeta. Latvietis par savu sniegumu saņēma noniecinošu “MSG Networks” televīzijas komentētāju Alana Hāna un Volija Ščerbiaka kritiku.

“Ja godīgi, tad par to īpaši neuztraucos. Mums bija drausmīgs pirmais puslaiks. Neuztraucos par savu spēli. Mums jāspēlē labāk kā komandai,” komentēja Porziņģis, kuram komentētāju izteikumi nešķiet nekas ievērības cienīgs.

Tāpat viņš uzsvēra, ka komandai vēl daudz darba, lai uzlabotu savu sniegumu. “Neesam izskatījušies labi. Daudz skatāmies video, cenšamies visu darīt pareizi. Tas paņems kādu laiku,” skaidroja Porziņģis.

Tikmēr ceturtdien Porziņģis piedalījās treniņā, taču darbojās atvieglotā režīmā, neveicot tos vingrinājumus, kuros bija kontakta cīņa. “40% ka varēšu piektdien spēlēt, 60%, ka nē. Tas ir atkarīgs no tā, kā ceturtdien jutīšos, skrienot un metot. Kopš otrdienas jūtos labāk. Ceru, ka varēšu aizvadīt pēdējo spēli un būt gatavs sezonai. Esmu kā ķirzaka, ātri atgūstos,” “NYPost.com” citē liepājnieka teikto.

Lasi vēl