Porziņģis aizvada spožu maču, ”Mavericks” pēdējās sekundēs piekāpjas ”Trail Blazers”

1 komentārs
AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas spēlē ar 119:121 piekāpās Portlendas ”Trail Blazers”.

Porziņģis spēlēja 34 minūtes un guva 32 punktus, aizvadot savu rezultatīvāko maču Dalasas kreklā. Kristaps trāpīja 8 no 13 divpunktniekiem, 3 no tālmetieniem, 11 no 14 sodiem, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas, atdeva 5 rezultatīvas piespēles un 2 reizes bloķēja pretinieka metienus.

Luka Dončičs laukumā bija 38 minūtes un guva 29 punktus. Viņa kontā arī 12 bumbas pie groziem, 9 piespēles un 3 pārtvertas bumbas. Portlendai Demians Lilards guva 35 un Sīdžejs Makolums 28 punktus.

12 sekundes pirms mača beigām pie rezultāta 119:120 Luka Dončičs netrāpīja metienu,  bet Dorians Finijs-Smits izcīnīja atlēkušo bumbu. Pēc viņa metiena tika nosvilpta piezīme Lilardam.  Portlenda apstrīdēja epizodi, un tiesneši atzina, ka Lilards tīri bloķējis Finiju-Smitu. Pēc strīdus bumbas izspēles bumba nonāca pie Kenta Beizmora, kuram ātri tika uzsista piezīme. Beizmors iemeta vienu sodu, bet Tima Hārdaveja metiens gandrīz no laukuma centra grozā netrāpīja, un ”Trail Blazers” izcīnīja uzvaru 121:119.