Porziņģis aicina doties uz viņa dāvināto āra basketbola laukumu

Komentāri
Porziņģis aicina doties uz viņa dāvināto āra basketbola laukumu
Foto: vejrade.lv

Kristaps Porziņģis aicina gan liepājniekus, gan pārējos Latvijas iedzīvotājus doties uz viņa āra basketbola laukumu, kuru viņš kopā ar ģimeni uzdāvināja savai dzimtajai pilsētai.

Portālā vejrade.lv ir nopublicēti dažādi tematiskie video, kuros Latvijas iedzīvotāji ir aicināti iepazīt Liepājas pilsētas burvību, kā piemēram pastaigāt gar Baltijas jūras krastu, aplūkot skaisto saullēktu, doties uz lidlauku un apmeklēt dažādas kultūras vietas. Šajā mājas lapā arī pats Kristaps Porziņģis aicināja Latvijas iedzīvotājus doties uzspēlēt basketbolu uz viņa basketbola laukuma.

Video

Ceturtdien, 15.jūnijā, Liepājā svinīgi tiks atklāts otrais āra basketbola laukums, ko savai dzimtajai pilsētai dāvinājis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Kristaps Porziņģis, informēja basketbolista brālis Mārtiņš Porziņģis.

Laukuma atklāšanā plkst.15 piedalīsies Porziņģis ar ģimeni, kā arī Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) un Liepājas domes pārstāvji. Āra basketbola laukums ierīkots Liepājā, Ventspils ielas parkā. Tas atbilst NBA standartiem – 28,65 metru garumā un 15,25 metru platumā. Laukums aprīkots ar sēdvietām un apgaismojumu.

Šis ir jau otrais āra basketbola laukums, ko dāvinājis Porziņģa ģimenes fonds “Porzingis Family Foundation Inc”

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana 2016. gadā

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Lasi vēl