Porziņģa skandāls Liepājā: Līdz šim izskanējušās neoficiālās versijas par notikušo

3 komentāri
Porziņģa skandāls Liepājā: Līdz šim izskanējušās neoficiālās versijas par notikušo
AP/SCANPIX

Joprojām nav zināms, kādi iemesli bijuši nule kā notikušajam incidentam Liepājā, kurā iesaistīta Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis. Tikmēr internetā it kā notikuma aculiecinieki izplatījuši vairākas neoficiālas versijas par notikumu, savukārt ārvalstu mediji ziņo vēl kādu iespējamo kautiņa iemeslu.

Skaties.lv vēlreiz uzsver, ka joprojām oficiālu ziņu par incidentu Liepājā nav. Viss turpmāk rakstītais ir neoficiāla informācija no it kā notikuma aculieciniekiem, kuru versijas ”ceļo” tīmeklī.

Lasi vēl:

1. versija: Kristapam uzbrukuši fani, kuri sadusmoti par kluba maiņu

ASV tabloīds ”TMZ” paši pirmie ziņoja, ka viņu rīcībā esot aculiecinieku informācija par to, ka  kautiņa iemesls esot bijuši it kā neapmierināti krievu tautības ”Knicks” fani, kuri Kristapam esot pārmetuši viņa vēlmi mainīt klubu aizvadītajā sezonā.

Šo informāciju vēlāk izplatījuši arī citi Ziemeļamerikas lielākie sporta mediji, piemēram, ”Bleacher Report”, ”ESPN” un citi, tomēr viņi kā šīs informācijas avotu izcēluši jau minēto ”TMZ”.

Šī versija ir pati populārākā Ziemeļamerikā, tādēļ daudz fanu to jau paspējuši komentēt sociālajos tīklos. ”Knicks” fani, kurus Porziņģis, pēc viņu domām, nodeva, pieprasot maiņu, par šo ir vairāk kā priecīgi, vēlot mūsu basketbolistam neveiksmi.

2. versija: Kristaps neveiksmīgi gadījies saniknotu bāra apmeklētāju ceļā

Interneta vidē ceļo vairāki neoficiāli balss ieraksti ar skaidrojumu par situāciju. Vienā no tiem kāds nezināms vīrietis skaidro, ka šie uzbrucēji esot kāda ”Karostas banda”, kuri netika ielaisti bārā ”Cukurfabrik”.

”Karostnieki” esot vēlējušies par neielaišanu klubā izrēķināties ar apsargu un gaidīja līdz apsargs beigs darbu. Šajā laikā, it kā ejot ārā no bāra, bariņam ceļā gadījusies arī Porziņģa kompānija. Tālāk esot noticis konflikts un kautiņš.

Tāpat vīrietis audio ierakstā stāsta, ka vienam no uzbrucējiem esot krimināla pagātne – pagājušajā gadā viņš esot sadūris cilvēku.

Internetā klejo arī cits audio ieraksts, kurā pašam Kristapam Porziņģim ļoti līdzīga balss skaidro notikušo. Šajā audio ierakstā parādās tas pats vārds ”Karostnieki”, ar kuriem Porziņģa kompānijai sanākusi saķeršanās.

Audio failā skaidrots, ka divi no Porziņģa kompānijas ”esot noguldīti” ātri, kamēr Kristaps pats ar vienu no pretinieku kompānijas izrēķinājies pats, bet tad, kāpjoties atpakaļ, saņēmis sitienu pa galvu. Pašās ieraksta beigās Porziņģim līdzīgā balss komentē, ka ”esot mazliet ”sačakerēta” roka, bet tā būšot labi”.

3. versija: Incidents noticis kādas dāmas dēļ

Vēl cita neoficiāla aculiecinieku versija vēsta par to, ka Porziņģis klubā esot runājis ar kādu sievieti, kura Kristapam it kā paziņojusi, ka iešot mājās.

Vēlāk, izejot ārā no šī kluba, Porziņģis šo pašu dāmu esot redzējis ar citu kompāniju, kas viņu saniknojis. Kompānija, pie kuras esot aizgājusi meitene, it kā aicinājusi Porziņģi pavadīt laiku ar viņiem, uz ko viņš atbildējis ar verbālu agresiju, kā rezultātā arī cietis.

Iespējams, interneta dzīles atrodamas vēl kādas versijas par notikušo, taču, kā jau minējām iepriekš, neviena no šīm versijām nav oficiāli apstiprināta.