Porziņģa “Mavericks” uzvar “Rockets”, Kristaps pamet spēli muguras stīvuma dēļ

AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas sezonas pirmajā mājas spēlē ar 116:106 uzvarēja Hjūstonas “Rockets”. Kristaps ceturtajā ceturtdaļā pameta spēli muguras stīvuma dēļ.

Porziņģis laukumā bija 20 minūtes un guva 9 punktus. Kristaps trāpīja vienu no sešiem divpunktniekiem, vienu no četriem tālmetieniem, četrus no sešiem soda metieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Kristapa nedienas – Porziņģis uz spēli pret Hjūstonu ierodas ar zilu aci

Luka Dončičs guva 26 punktus, izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Pa 16 punktiem Dalasas labā guva Tims Hārdavejs un Redžijs Buloks.

“Rockets” komandā Erikam Gordonam 22 un Kristianam Vudam 16 punkti.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"