Porziņģa ”Mavericks” savā laukumā piekāpjas Sakramento “Kings”

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” pirmdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas mājas spēlē ar 106:110 zaudēja Sakramento “Kings”.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā ”Kings” pārsvars bija sasniedzis 16 punktus. ”Mavericks” rezultāta starpību izdevās pakāpeniski samazināt, līdz pēc Porziņģa pustālā metiena 33 sekundes līdz spēles beigām Dalasa pietuvojās līdz 2 punktu attālumam – 106:108.

Pēc neprecīza Harisona Bārnsa metiena mājnieki izcīnīja atlēkušo bumbu, tomēr Dončičs atbildes uzbrukumā netrāpīja no soda laukuma vidus. Nemanja Bjelica vēl netraucēts trieca bumbu grozā, ļaujot Sakramento apturēt Dalasas piecu uzvaru sēriju.

Porziņģis spēlēja 37 minūtes un guva 13 punktus. Kristaps trāpīja 5 no 8 divpunktniekiem, vienu no 4 tālmetieniem, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un uzlika vienu bloku.

Luka Dončičs 35 minūtēs guva 27 punktus, izcīnīja 7 bumbas un atdeva 8 piespēles. Tims Hārdavejs, trāpot 9 no 12 trīspunktniekiem, guva 29 punktus.

Sakramento labā Nemanja Bjelica guva 30 un Badijs Hīlds pa 26 punktus.