Porziņģa “Mavericks” pret NBA līderiem Bostonas “Celtics” piedzīvo pirmo zaudējumu izbraukumā

3 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika ar 106:116 zaudēja Nacionālās basketbola asociācijas līderiem Bostonas “Celtics”, piedzīvojot pirmo neveiksmi izbraukumā.

Porziņģis aizvadīja pieticīgāko spēli šajā sezonā, 20 minūtēs gūstot tikai četrus punktus. Kristaps aizmeta garām visus 7 divpunktniekus, trāpīja vienu no 4 tālmetieniem un vienīgo soda metienu, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja vienu metienu.

Dalasu neglāba arī iespaidīgā Luka Dončiča spēle – 34 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 9 piespēles. Turklāt Lukas nesportiskā piezīme pret “Celtics” centru Danielu Teisu 5 minūtes līdz spēles beigām iesāka Bostonas atrāvienu. Tobrīd esot vadībā tikai ar punktu, Teiss iemeta vienu no diviem sodiem, Kemba Vokers 24 sekunžu laikā trāpīja divus tālmetienus, un atlikušajās minūtēs “Celtics” pārsvaru vienā brīdī palielināja līdz pat 14 punktiem, beigās izcīnot uzvaru 116:106.

Bostonas labā Vokers guva 29, Džeilens Brauns 25 un Markuss Smarts 17 punktus.