Porziņģa “Mavericks” izbraukumā uzvar Atlantas “Hawks” un pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” naktī uz ceturtdienu Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 122:116 uzvarēja Atlantas “Hawks”, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

Porziņģis guva svarīgu grozu 30 sekundes līdz spēles beigām, raidot bumbu grozā pēc neveiksmīga Lukas Dončiča caurgājiena un panākot Dalasai piecu punktu pārsvaru – 117:112.

Atlanta vēl divas reizes pietuvojās līdz trīs punktiem, tomēr gan Džošs Ričardsons, gan Dončičs trāpīja grozā abus sodus, Tims Hārdavejs iemeta vienu un “Mavericks” svinēja pirmo uzvaru sešās pēdējās spēlē.

Porziņģis laukumā bija 34 minūtes un guva 24 punktus. Kristaps trāpīja 9 no 14 divpunktniekiem, vienu no sešiem tālmetieniem, visus trīs soda metienus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un vienu bumbu pārtvēra.

Dončičs 38 minūtēs guva 27 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. Hārdaveja kontā 22 punkti.

“Hawks” komandā Džons Kolinss guva 35, Trejs Jangs un Kevins Herters pa 21 punktam.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"