Porziņģa “Mavericks” īpašnieks Kjubans neizslēdz iespēju kandidēt uz ASV prezidenta amatu

Pievienot komentāru
Porziņģa “Mavericks” īpašnieks Kjubans neizslēdz iespēju kandidēt uz ASV prezidenta amatu
INSTAGRAM

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjubans pēdējās dienās nācis klajā ar dažām revolucionārām idejām.

Iespējams, skaļākā no tām ir kandidēšana uz uz ASV prezidenta amatu, par ko Kjubans paziņoja “FOX” ziņās. Raidījuma vadītājs Kriss Voless vairākārt pārjautāja, vai tas ir nopietni, un “Mavs” īpašnieks atbildēja, ka šādu iespēju neizslēdz.

Savukārt sarunā ar Kentaki Universitātes baasketbola treneri Džonu Kalipari podkāstā “Coffee with Cal”, Marks Kjubans ierosināja pamatīgi izmainīt NBA draftu.

”Es gribētu, lai drafts palielinās no divām līdz trim vai četrām kārtām. Mēs spēlētājiem radītu vairāk iespēju, atvērtu vairāk durvju. Šī ir iespēja padomāt par lietām, kas agrāk nedarbojās, un tās mainīt. Un jūs zināt ko? Ja NCAA nespēj izdarīt lietas pareizi, varbūt ir pienācis laiks atvadīties no NCAA,” Kjubans bija kategorisks. Kas gan nav neierasti.

Par NBA 2020. gada draftu joprojām ir daudz neskaidrību. Daudzas komandas vēlas, lai tas notiktu ne ātrāk kā 1.augustā. Tomēr pagaidām drafta datums nav mainīts, tas joprojām ir 25.jūnijs. NBA seona labākajā gadījumā varētu atsākties jūnija sākumā.