Porziņģa “Mavericks” atspēlējas pret “Hawks” un zcīna trešo uzvaru pēc kārtas

AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” naktī uz ceturtdienu Nacionālās basketbola asociācijas mājas spēlē ar 118:117 pārspēja Atlantas “Hawks”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

“Mavericks” pēdējo ceturtdaļu sāka ar mīnus 9 – 81:90. Jau pirmajā uzbrukmumā Tims Hārdavejs trāpīja tālmetienu un arī turpinājumā meta precīzi, spēles pēdējā ceturksnī gūstot 13 no saviem 16 punktiem.

Ceturtdaļas vidū Dalasa izvirzījā vadībā, bet pēc precīza Atlantas līdera Treja Janga tālmetiena “Hawks” mājnieku pārsvaru samazināja līdz vienam punktam. Atlikušajās 65 sekundēs punkti vairs netika gūti un “Mavericks” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas – 118:117.

Porziņģis ātri sakrāto piezīmju dēļ spēlēja tikai 19 minūtes, gūstot 15 punktus. Kristaps trāpīja 5 no 9 divpunktniekiem, vienu no 5 tālmetieniem, abus soda metienus, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli.

Luka Dončičs guva 28 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, sasniedzot savu septīto “tripple double”, kas ir labākais rādītājs NBA šajā sezonā.

“Hawks ” labā Džons Kolinss guva 33, Trejs Jangs 25 un Kevins Herters 23 punktus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"