Komentāri
Porziņģa komandas biedrs Kuzminsks iezīmē latvieša nākotnes plānus Ņujorkā
Foto: AFP/SCANPIX

Latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim nav problēmu ar vadošajām amatpersonām, un viņš jūtas labi ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Ņujorkas “Knicks”, laikrakstam “New York Post” atklājis slaidā latvieša komandas biedrs lietuvietis Mindaugs Kuzminsks.

Atšķirībā no Porziņģa Kuzminsks aprīlī apmeklēja “Knicks” sezonas noslēguma sapulci, kurā piedalījās vēlāk jūnijā atlaistais kluba prezidents Fils Džeksons. Laikraksts norāda, ka līdz ar Džeksona aiziešanu “Porziņģa nesaskaņas ar organizāciju ir beigušās”.

“Nedomāju, ka viņam bija kas personisks pret klubu,” telefonintervijā no Lietuvas izlases treniņnometnes Palangā sacīja Kuzminsks. “Ja arī bija kādas problēmas, tad tās visas atrisinājušās. Nav šaubu, ka viņš vēlas pārstāvēt “Knicks”. Viņš pats to man teica.” Pats Porziņģis medijiem šovasar allaž atbildējis ļoti izvairīgi uz jautājumiem par “Knicks” klubu.

Ar Kuzminsku Porziņģis šovasar kādu laiku pavadīja, kopā spēlējot viens pret otru, cilājot svarus, peldot un īsinot laiku sarunās. Porziņģis bija klāt arī Kuzminska kāzās. “Lielākā kāzu dāvana no viņa bija jau ierašanās vien,” pauž lietuvietis. Patlaban Porziņģis ir Āfrikā, lai piedalītos NBA reklāmas tūrē un uz neilgu laiku atstājis Latvijas izlases treniņnometni.

Latvijas basketbola izlase pārbaudes spēlē 5.augustā Klaipēdā varētu sacensties ar Lietuvu. Abas komandas tiksies arī 19.augustā “Arēnā Rīga”, kad klāt varētu būt arī “Knicks” galvenais treneris Džefs Hornačeks un jaunais ģenerālmenedžeris Skots Perijs. “Daudz aizraujošāk būtu, ja mūsu izlases sacenstos oficiālā spēlē, nevis pārbaudes mačos,” stāstīja Kuzminsks. “Parasti Lietuva ņem virsroku, bet šogad Latvijai ir labāki spēlētāji, un komanda ir patiesi stipra. Esam līdzīgas valstis un vieni otrus saucam par brāļiem.”

Eiropas čempionāts notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim un Latvijas izlase apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D apakšgrupā kopā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju.

Lasi vēl