Porziņģa komandas biedrs Kanters varētu atstāt Ņujorkas ”Knicks”

0 Komentāru
Porziņģa komandas biedrs Kanters varētu atstāt Ņujorkas ”Knicks”
AP/SCANPIX

Turku basketbolists Eness Kanters kārtējo reizi šosezon paudis nepatiku par savu lomu Nacionālās basketbola asociācijas komandā Ņujorkas “Knicks” un drīzumā varētu to atstāt.

Šobrīd “Knicks” ir viena no vājākajām komandām līgā, turklāt tā ir piedzīvojusi jau astoņus zaudējumus pēc kārtas. Savainotā Porziņģa atgriešanās laukumā tuvākajā laikā nav gaidāma, turklāt tā netiek steidzināta, jo klubs pašlaik ir pārbūves procesā, spēlējot ar gados jauniem basketbolistiem.

Otrdien zaudējumā pret Denveras “Nuggets” šī brīža “Knicks” modeļa līderis Kanters jau trešo reizi pēc kārtas spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa. Līdzīgi bijis jau iepriekš šosezon, un centrs nav slēpis savu neapmierinātību.

Vecgada vakarā Kanters esot ticies ar “Knicks” ģenerālmenedžeri Skotu Periju, lai pārrunātu esošo situāciju, taču aizmainīšanu basketbolists neesot pieprasījis.

“Nē, neprasīju, lai mani aizmaina. Man Ņujorkā ļoti patīk, tomēr jāsaprot, ka pāri tam visam stāv sports un sāncensība. Spēlētājiem patīk sacensties un uzvarēt. Man šeit ļoti patīk, taču gribu uzvarēt. Vēlos ar šo komandu kādu dienu sasniegt izslēgšanas turnīru. Sacensties un uzvarēt ir manās asinīs, nevaru tur neko darīt,” laikraksts “The New York Post” citē Kantera teikto.

Pēdējo 14 maču laikā “Knicks” piedzīvojusi 13 zaudējumus.

“Sākt spēli no rezervistu soliņa vai sākumsastāvā nav pat tik ļoti svarīgi, ja gūsti uzvaras. Ja uzvaram, mani apmierinās arī dziļa rezervista loma. Tomēr ir ļoti grūti no malas noskatīties, kā tavi komandas biedri cīnās, bet tik un tā piedzīvo zaudējumus,” atzina Kanters. “Saprotu, ka cenšamies attīstīt jaunos spēlētājus, tomēr es ienīstu zaudēt.”

NBA apskatnieki norāda, ka Kanters būtu vērtīgs ieguvums kādai no komandām, kas cīnās par vietu izslēgšanas turnīrā, tomēr slogu uzliek viņa 18 miljonus dolāru (15 miljonus eiro) lielā alga. Turku basketbolistam šobrīd jāpieņem lēmums, vai pieņemt līguma izpirkumu un par krietni mazāku naudu pievienoties vienībai, kas cīnās par “play-off”.

Tikmēr Perijs sarunā ar Kanteru ieteicis basketbolistam pieņemt pašreizējo lomu un vienkārši būt labam komandas biedram.

Pašlaik 26 gadus vecais Kanters šosezon 38 spēlēs vidēji izcēlies ar 14,4 punktiem un 10,6 atlēkušajām bumbām.

0 Komentāru