Porziņģa komandas biedrs Kanters par ”Knicks”: Ja jūs man nedodat iespēju spēlēt, dabūjiet mani no šejienes ārā

0 Komentāru
Porziņģa komandas biedrs Kanters par ”Knicks”: Ja jūs man nedodat iespēju spēlēt, dabūjiet mani no šejienes ārā
REUTERS / SCANPIX

Nacionālajā basketbola asociācijā savu pirmo nepieteikšanu uz spēli karjerā piedzīvojis Ņujorkas ”Knicks” turku spēlētājs Eness Kanters, kurš par to paudis neapmierinātību.

”Knicks” komanda aizvadītajā naktī ar 110:114 piekāpās Hjūstonas ”Rockets” un pirms spēles Kanteram esot tikusi solīta vieta sākumsastāvā, taču, ierodoties uz spēli, viņš uzzināja, ka nespēlēs nemaz.

Pēc spēles Kanters teica: ”Es domāju, ka tas, ko viņi ar mani dara, nav pareizi.”

”Viņi man teica, ka sākšu spēli. Un tad es ierodos uz spēli un es nespēlēju nemaz. Es cenšos būt labs komandas biedrs, bet es vienkārši gribu spēlēt basketbolu. Ja jūs mani liksiet sastāvā, tad dariet tā. Ja ne – tad dabūjiet, mani no šejienes ārā.”

Jau ilgāku laika posmu ”Knicks” centra spēlētāju Kanteru cenšas aizmainīt uz kādu citu komandu, tomēr kā iespējama opcija tiek izskatīta arī spēlētāja izpirkšana.

Skaidrs ir tas, ka Ņujorkas komandas galvenais treneris Fizdeils ar Kanteru  izrīkojies ”neganti” rīkojies, sakot viņam vienu, bet darot citu. Rīcības iemesli varētu būt gan stratēģiski, gan lai sakaitinātu turku centru.

0 Komentāru