Porziņģa bijušais NBA klubs “Knicks” piedzīvojis pamatīgu televīzijas reitingu kritumu

0 Komentāru
Porziņģa bijušais NBA klubs “Knicks” piedzīvojis pamatīgu televīzijas reitingu kritumu
KNICKS

Ne tikai no vēsturiski slikta snieguma, bet arī pamatīga televīzijas reitingu krituma šosezon cietis NBA klubs Ņujorkas “Knicks”, kuru vēl sezonas pirmajā pusē pārstāvēja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis.

Kā vēsta sportsbusinessdaily, “Knicks” spēles reitingi vietējā “MSG Network” šajā sezonā kritušies par 38 procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējo. Šāds kritums ir otrs lielākais NBA, jo par 58% samazinājušies Klīvlendas “Cavaliers” reitingi, kuru pagājušajā sezonā pārstāvēja Lebrons Džeimss.  Tikmēr trešais lielākais kritums ir Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs” (28%), taču tie joprojām ir ceturtie augstākie līgā.

“Knicks” regulāro sezonu noslēdza ar 17 panākumiem un 65 zaudējumiem, kas lika ieņemt pēdējo vietu līgā, un ir dalīti sliktākais sniegums kluba vēsturē. Kā zināms, Kristaps Porziņģis janvāra beigās negaidītā maiņas darījumā nonāca Dalasas “Mavericks”, taču laukumā šosezon nav devies, jo basketbolists atkopjas no jau pirms vairāk nekā gada gūtās ceļgala traumas.

Interesanti, ka tieši “Mavericks” piedzīvojuši iespaidīgāko televīzijas reitingu kāpumu (88%), kas visticamāk lielā mērā ir pateicoties talantīgajam slovēņu basketbolistam Lukam Dončičam.

Tāpat 22% pieaugums novērots Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” reitingos, taču tie joprojām ir viszemākie visā līgā.

0 Komentāru