Populārais šovu vadītājs Kimels: Reiz Šaks savam brālēnam piedāvāja 250 tūkstošus, ja viņš nokārtotos uz TV raidījuma skatuves

1 komentārs
Populārais šovu vadītājs Kimels: Reiz Šaks savam brālēnam piedāvāja 250 tūkstošus, ja viņš nokārtotos uz TV raidījuma skatuves
REUTERS/AFP/SCANPIX

Atpazīstamais amerikāņu raidījumu vadītājs Džimijs Kimels sarunā ar savu bijušo kolēģi Bilu Simonsu no ”Ringer” medija atcerējies kādu gadījumu saistībā ar Nacionālās basketbola asociācijas leģendu Šakilu O’Nīlu.

Abi sarunājās Simonsa podkastā ”The Bill Simmons podcast”, un viņu saruna par basketbola tēmu sākās ar Losandželosas ”Lakers” leģendas Kobes Braienta pāragro došanos aizsaulē un atvadīšanās ceremoniju, ko vadīja tieši Kimels.

Tomēr sarunas nākamais temats bija Braienta bijušais komandas biedrs Šakils O’Nīls. Simonss iesāka: ”Tu biji pirmais cilvēks, kurš atklāja, ka Šaks ir smieklīgs. Iepriekš viņš bija mēģinājis būt filmās, mēģināja būt reperis, mēģināja būt runasvīrs. Un tas nebija tā pilnīgi, ir skaidrs, ka viņam bija iestrādāta sava personība, un es atceros, ka tieši tu visiem teici: ”Šaks ir pats smieklīgākais.””

Tomēr saruna pagriezās vēl citās sliedēs, kad Simonss atcerējās gadījumu, kas saistīts ar derībām par nokārtošanos uz skatuves, un viņu papildināja Kimels sakot: ”Ne tikai tas – viņš reiz piedāvāja savam brālēnam 250 tūkstošus dolāru, ja viņš nokārtosies uz skatuves šovā pie Deivida Letermana [cits populārs ”talk show” tipa raidījuma vadītājs ASV], kamēr viņš tur bija ciemiņš. Un zini ko – viņš piedāvāja 50 tūkstošus par tādu pašu darbību pie Kvīnas Latifas [dziedātāja, aktrise].”

1 komentārs