Policijas nākusi klajā ar paziņojumu par incidentu Liepājā, Zivju ielā, kurā, visticamāk, iesaistīts Porziņģis

10 komentāri
Policijas nākusi klajā ar paziņojumu par incidentu Liepājā, Zivju ielā, kurā, visticamāk, iesaistīts Porziņģis
FOTO kolāža: Skaties.lv (ekrānšāviņš no YouTube video / Romāns Kokšarovs, F64)

Līdz pirmdienas, 13. maija, plkst. 11.20 Valsts policijā nav saņemta neviena pretenzija vai sūdzība ne par konfliktā iesaistītajām personām, ne arī par notikušo vai gūtajiem miesas bojājumiem, liecina Valsts policijas paziņojums saistībā ar incidentu, kurā iesaistīta Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis.

Valsts policija sociālajā tīklā ”Facebook” publicējusi informācijas ziņā salīdzinoši skopu paziņojumu, kurā apstiprināts fakts par konfliktu.

Lasi vēl:

Policijas paziņojums:

”12. maijā pulksten 04.51 Valsts policijā saņemts izsaukums par konfliktu Liepājā, Zivju ielā. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki. Lai izšķirtu konfliktu, Valsts policijas amatpersonām bija jāpielieto speclīdzekļi – piparu gāze. Kad konflikts tika izšķirts, divas personas, dzimušas 1994. un 1992.gadā, tika nodotas mediķiem apskatei.

Neskatoties uz to, ka tobrīd, notikuma vietā cietušie atteicās no policijas palīdzības un iejaukšanās, kā arī vēl līdz šim brīdim Valsts policijā nav saņemta neviena pretenzija vai sūdzība ne par konfliktā iesaistītajām personām, ne arī par notikušo vai gūtajiem miesas bojājumiem, šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude lai noskaidrotu konflikta iemeslus un notikušā apstākļus.”

Oficiāls paziņojums par to, kāpēc izcēlies konflikts joprojām nav.

Aculiecinieka video neilgi pēc incidenta