Pēc 2-8 sākuma ”Knicks” vadība beidzot atzīst, ka komandai nesokas sevišķi labi

2 komentāri
Pēc 2-8 sākuma ”Knicks” vadība beidzot atzīst, ka komandai nesokas sevišķi labi
EPA/SCANPIX

Dienu pēc brīvo aģentu pārejas sākuma Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas ”Knicks”  prezidents Stīvs Milzs paziņoja, ka komandas plānos nemaz nebija parakstīt kādu no lielajām zvaigznēm, tomēr, spriežot pēc sezonas sākuma, plāns izgāzies.

To pēc komandas astotā zaudējuma desmit spēlēs sapratusi arī kluba vadība, ieskaitot pirms sezonas optimistisko Milzu, kurš reto reizi devies uz preses konferenci un izklāstījis savu viedokli medijiem.

”Ņemot vērā, ka šī bija mūsu desmitā spēle, mēs jūtam vajadzību parunāt ar jums,” Milzs iesāka, ”Protams, Skots [Skots Perijs – komandas ģenerālmenedžeris] un es neesam priecīgi par to, kur šobrīd esam. Mēs domājam, ka komanda nespēlē tādā līmenī, kā to gaidījām, un par to mums jādomā visiem kopā.”

”Mēs joprojām ticam treneriem, mēs ticam plānam, ko Skots un es esam kopīgi izveidojuši un spēlētājiem, kuri ir komandā.”

Milzs uzsvēra arī nozīmību komunikācijai ar faniem, īpaši uzsverot to, ka vadība arī nav apmierināta ar notiekošo. Tāpat tika akcentēts, ka komandas īpašnieks Džeimss Dolans arvien uzticas Milza un Perija plānam, kā veidot komandu.

”Knicks” komanda šā gada janvāra beigās aizmainīja savu komandas zvaigzni Kristapu Porziņģi, tādā veidā atbrīvojot vietu pat diviem maksimālā kontrakta spēlētājiem, tomēr, kā jau minēts, komandai nevienu augstākās raudzes basketbolistu iegūt nesanāca.

Tomēr, parakstot līgumus ar dažādiem vidusmēra spēlētājiem, piemēram, Bobiju Portisu, Markusu Morisu un ar zvaigznes potenciālu apveltīto Džūliusu Rendlu, komanda sezonu iesākusi gana bēdīgi,  vienīgos panākumus izcīnot pret Čikāgas “Bulls” un Porziņģa pārstāvēto Dalasas “Mavericks”, pret ko naktī uz piektdienu (pēc Latvijas laika 3:00) tiksies atkārtoti.