Komentāri
Pasaules kauss basketbolā 2023.gadā pirmo reizi norisināsies vairākās valstīs
Foto: F64

Pasaules kausa izcīņa basketbolā 2023.gadā pirmo reizi norisināsies vairākās valstīs vienlaicīgi, ceturtdien paziņoja Starptautiskā Basketbola federācijas (FIBA).

Tas kļuvis zināms pēc tam, kad uz turnīra rīkošanu palikušas divas kandidatūras, turklāt abas no tām ir apvienotas. Viena no pretendentēm ir Argentīna un Urugvaja, kamēr otra – Indonēzija, Japāna un Filipīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esam priecīgi paziņot mūsu atlikušās divas kandidatūras 2023.gada Pasaules kausa izcīņai. Pēdējos gados esam veiksmīgi redzējuši, kā vairākas valstis var veiksmīgi noorganizēt vienu turnīru. Tā ir noticis iepriekšējos divos Eiropas čempionātos, kā arī šī gada Āfrikas meistarsacīkstēs un Amerikas kausa izcīņā. Esam pārliecināti, ka šāda formula būs veiksmīga arī mūsu nozīmīgākajās sacensībās – Pasaules kausā,” pauda FIBA ģenerālsekretārs Patriks Baumans.

2023.gada Pasaules kausa izcīņas norises vieta tiks paziņoja 9.decembrī.

Aiznākamgad Pasaules kauss notiks Ķīnā, turklāt šonedēļ Latvija uzsāks kvalifikāciju šim turnīram.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl