Komentāri
Pasaules kauss basketbolā 2023.gadā pirmo reizi norisināsies vairākās valstīs
Foto: F64

Pasaules kausa izcīņa basketbolā 2023.gadā pirmo reizi norisināsies vairākās valstīs vienlaicīgi, ceturtdien paziņoja Starptautiskā Basketbola federācijas (FIBA).

Tas kļuvis zināms pēc tam, kad uz turnīra rīkošanu palikušas divas kandidatūras, turklāt abas no tām ir apvienotas. Viena no pretendentēm ir Argentīna un Urugvaja, kamēr otra – Indonēzija, Japāna un Filipīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esam priecīgi paziņot mūsu atlikušās divas kandidatūras 2023.gada Pasaules kausa izcīņai. Pēdējos gados esam veiksmīgi redzējuši, kā vairākas valstis var veiksmīgi noorganizēt vienu turnīru. Tā ir noticis iepriekšējos divos Eiropas čempionātos, kā arī šī gada Āfrikas meistarsacīkstēs un Amerikas kausa izcīņā. Esam pārliecināti, ka šāda formula būs veiksmīga arī mūsu nozīmīgākajās sacensībās – Pasaules kausā,” pauda FIBA ģenerālsekretārs Patriks Baumans.

2023.gada Pasaules kausa izcīņas norises vieta tiks paziņoja 9.decembrī.

Aiznākamgad Pasaules kauss notiks Ķīnā, turklāt šonedēļ Latvija uzsāks kvalifikāciju šim turnīram.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl