Paradokss! Porziņģa “alley-oop” danks atzīts par NBA dienas skaistāko momentu, bet neiekļūst TOP 5

0 Komentāru
Paradokss! Porziņģa “alley-oop” danks atzīts par NBA dienas skaistāko momentu, bet neiekļūst TOP 5
AFP/SCANPIX

Paradoksālu lēmumu pieņēmuši Nacionālās basketbola līgas darboņi, kuri Latvijas un Dalasas “Mavericks” zvaigznes Kristapa Porziņģa “danku” aizvadītās nakts spēlē pret Detroitas ”Pistons” izraudzījušies par dienas skaistāko epizodi, tomēr to nav iekļāvuši starp dienas TOP 5 momentiem.

Jau ziņots, ka Porziņģa pārstāvētā Dalasas ”Mavericks” Meksikas galvaspilsētā Mehiko pārspēja Detroitas ”Pistons” vienību, Latvijas basketbolistam izceļoties ar 20 gūtiem punktiem.

Par NBA dienas skaistāko momentu atzīts Kristapa Porziņģa “alley-oop” “danks”. Luka Dončičs, apspēlējis savu sedzēju, piespēlēja bumbu Kristapam, Latvijas zvaigzne trieca to Detroitas grozā! Tajā brīdī Dalasas pārsvars sasniedz jau 19 punktus – 109:90.

NBA dienas TOP 5 sarakstā no Dalasa “Mavericks” un Detroitas “Pistons” iekļuvusi viena epizode – skaista Lukas Dončiča piespēle un sekojošais Dvaita Pauela danks Detroitas grozā. Te ir arī Sedi Osmana bloks, Jakoba Poeltla bloks, neļaujot iedankot Kevinam Lavam, Kristiana Vuda danks pār Maksi Klēberu un Meisona Plamlija danks. Bet nav dienas skaistākā epizode Porziņģa izpildījumā.

Tāpat fani sociālajos tīklos pauduši sašutumu par to, ka TOP 5 nav iekļauta vēl cita epizode – Porziņģa efektīvais danks pāri ”Pistons” centram Andrē Dramondam. Kristaps apspēlēja Bleiku Grifinu, paņēma bumbu labajā rokā un trieca to grozā pāri 208 cm garajam un 127 kg smagajam “Pistons” centram!

0 Komentāru