Par spīti pozitīvām iezīmēm, Porziņģis joprojām netrenējas ar “Knicks”

0 Komentāru
Par spīti pozitīvām iezīmēm, Porziņģis joprojām netrenējas ar “Knicks”
Anthony J. Causi/NYPOST

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” galvenais treneris Deivds Fizdeils sniedzis komentārus par traumētā Kristapa Porziņģa stāvokli, un tie vēsta, ka basketbolists joprojām ir tālu no trenēšanās ar komandu.

Lai gan intervijā žurnālam “GQ” Porziņģis izteicies, ka viņš joprojām progresē un sācis kontakttreniņus, galvenais treneris Fizdeils savos komentāros ir piezemētāks.

“Es nedomāju, ka viņš ir nonācis tik tālu, lai atgrieztos treniņos, ” uzskata Fizdeils. “Es zinu, ka viņam paliek arvien labāk, un mēs esam priecīgi par katru veikto soli uz priekšu.”  Tāpat “Knicks” treneris atzinis, ka nevēlas sniegt pāragras cerības un uzskata, ka jābūt pacietīgiem.

“Mēs joprojām paliekam pie idejas, ka neradīsim liekus riskus tiklīdz viņš nebūs 100 procentīgi gatavs, ” atzīst Fizdeils. “Mēs gribam viņa un komandas labā visu darīt pareizi.”

“Knicks” bez Porziņģa ir jau deviņus mēnešus, un šosezon komanda 17 spēlēs guvusi vien četras uzvaras, Austrumu konferencē atrodoties 13.vietā.

0 Komentāru