Par Porziņģa konfliktu Liepājā policija ir uzsākusi kriminālprocesu

3 komentāri
Par Porziņģa konfliktu Liepājā policija ir uzsākusi kriminālprocesu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Par konfliktu Liepājā, kurā iesaistīta arī Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas “Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis, policija ir uzsākusi kriminālprocesu. To LNT ziņām pirmdien apstiprināja Valsts policijas Liepājas iecirkņa priekšnieks.

Kriminālprocess sākts pēc nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību, par ko draud līdz pieciem gadiem brīvības atņemšana. Svētdien internetu pāršalca video, kurā redzams, kā pie kāda naktskluba Liepājā Kristapam Porziņģim pārsista uzacs un saplēsts krekls, bet basketbola zvaigzne agresīvi iesaistās verbālā konfliktā.

Policijā norāda, ka izsaukums saņemts 12. martā ap pieciem rītā. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja, un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki. Lai izšķirtu konfliktu, likumsargiem bija jālieto asaru gāze.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests apstiprina, ka no konflikta vietas viena persona nogādāta ārstniecības iestādē, bet nekonkretizēja, vai tas ir bijis Kristaps Porziņģis.

LNT sižets pa kriminālprocesa uzsākšanu: