Par karjeras beigām paziņojis lietuviešu basketbolists Mačulis

0 Komentāru
Par karjeras beigām paziņojis lietuviešu basketbolists Mačulis
AFP/SCANPIX

Ceturtdien par karjeras beigām savā “Instagram” kontā paziņoja lietuviešu basketbolists Jons Mačulis.

2015.gadā Mačulis kopā ar Madrides “Real” kļuva par Eirolīgas uzvarētāju.

“Atceros kā vakar… Viss sākās Kauņā, Baršauska ielā 66,” raksta basketbolists. Viņš piebilst, ka domāts tika par bērna enerģijas novadīšanu, pavadot laiku un vingrojot kopā ar citiem bērniem.

“Neviens nedomāja, ka turpmākajos gados vienkāršas vēlmes pārvērtīsies tik pārsteidzošā basketbolista karjerā, kuru pienācis laiks beigt. Bija daudz sviedru, prieka asaru un vilšanās. Tika satikti daudzi pārsteidzoši cilvēki. Daudzas valstis ir izceļotas. Ir izcīnīti daudzi tituli,” raksta Mačulis.

“Es vēlos pateikties visiem, kas mani atbalstīja visgrūtākajos brīžos pēc zaudējumiem un operācijām. Savai ģimenei, draugiem, treneriem, ārstiem un visiem cilvēkiem, kuri strādāja komandās, un bez šaubām visiem līdzjutējiem,” par atbalstu garajā karjerā pateicas basketbolists, sakot paldies klubiem, kuri viņam ticēja un ļāva būt daļai no sava stāsta.

Mačulis karjeru sāka Kauņas “Žalgiris” sistēmā, vienu gadu nospēlēja Ķēdaiņu “Ņevežis”, pirms četras sezonas spēlēja Lietuvas grandā  “Žalgiris”.

Karjeras laikā viņš spēlējis arī Milānas “Olimpia”, Kauņas “Atletas”, Sjēnas “Montepaschi”, Atēnu “Panathinaikos”, “Real”, Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ” un Atēnu AEK.

Ar “Real” un AEK Mačulim izdevās uzvarēt Starpkontinentālā kausa izcīņā. Basketbolists ir kļuvis par Spānijas, Grieķijas, Itālijas, Lietuvas un Baltijas līgas čempionu.

Lietuvas izlases sastāvā Mačulis 2010.gadā izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausa izcīņā, bet Eiropas meistarsacīkstēs viņam divas sudraba un viena bronzas medaļa.

0 Komentāru