Komentāri
Ņujorkas “Knicks” neveiksmīgajos centienos aizmainīt Porziņģi klāt piedāvāja arī labi atalgoto centru Noā
Foto: AP/ SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas “Knicks”, kuram ceturtdien pirms NBA drafta neizdevās aizmainīt latvieti Kristapu Porziņģi uz citu komandu, potenciālajiem darījuma partneriem piedāvāja arī labi atalgoto centru Žoakimu Noā, tomēr tas vienalga neļāva noslēgt darījumu, vēsta ESPN.

Jau ziņots, ka “Knicks” ceturtdien pēdējās stundās pirms NBA drafta centās aizmainīt vienu no saviem līderiem Porziņģi, taču darījums nenotika, jo Ņujorkas klubs vēlējās parāk augstu cenu par talantīgo latvieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda ESPN, tikai “Knicks” prezidents Fils Džeksons zina, cik tuvu bija šāds darījums. Nopietnākās sarunas “Knicks” prezidentam bijušas ar Bostonas “Celtics” un Fīniksas “Suns” pārstāvjiem, tomēr pozitīvs iznākums netika panākts.

Ņujorkas klubs kopā ar Porziņģi piedāvājis arī francūzi Noā, kurš aizvadītajā sezonā debitēja “Knicks” rindās, taču nespēja attaisnot cerības, jo viņam bija gan veselības problēmas, gan nepatikšanas par aizliegto vielu lietošanu. Pērn Noā ar “Knicks” noslēdza līgumu uz četriem gadiem par 72 miljoniem ASV dolāru (67 miljoniem eiro).

Lai gan tiek apgalvots, ka neviena cita komanda nav bijusi gatava vienoties, jo pieprasītā kompensācija, kā izteicies kāds vārdā nenosaukta kluba pārstāvis, bijusi astronomiska, ESPN norāda, ka “Knicks” prezients Džeksons var censties Porziņģi aizmainīt arī pēc brīvā aģentu tirgus atvēršanās. Tiesa, tiek uzsvērts, ka to šobrīd zina, tikai pats Džeksons, kurš publiski paudis nepatiku par to, ka Porziņģis neapmeklēja sezonas noslēguma tikšanos ar kluba vadību.

Porziņģis vairākkārt izteicies, ka vēlas “Knicks” komandā pavadīt visu savu NBA karjeru, tomēr spēlētājs, būdams vīlies par notiekošo komandā, neieradās uz sezonas noslēdzošo tikšanos ar kluba vadību. Jau pirmdien mediji publiskoja informāciju, ka vienība neizslēdz Porziņģa aizmainīšanu, kas lika par to izteikties daudziem basketbola ekspertiem.

Kristapa Porziņģa brālis Jānis iepriekš izteicās, ka basketbolists mīl spēlēt Ņujorkā un vēlas uzvarēt ar “Knicks” komandu. Tomēr, ja viņš tiks aizmainīts, Porziņģis nospēlēšot līdz galam savu debitanta līgumu un pēc tam izmēģināšot spēkus brīvo aģentu tirgū.

2015.gada NBA jauno spēlētāju draftā Porziņģis tika izvēlēts ar augsto ceturto numuru. Izvēles procesa pirmajā kārtā spēlētājam garantēja automātisku līgumu, tomēr pirms tam bija jāizpērk Porziņģa līgums no Spānijas čempionāta komandas “Sevilla”, ko turklāt daļēji spēlētājam nācās veikt par savu naudu.

Visiem pirmajā kārtā izvēlētajiem spēlētājiem ir garantēts divu gadu līgums ar iespēju to pagarināt uz trešo un ceturto sezonu.

Pēc ļoti sekmīgas Porziņģa pirmās sezonas “Knicks” komanda izmantoja iespēju pagarināt līgumu uz 2017./18.gada sezonu. Šajā vasarā komandai būs iespēja vienpusēji pagarināt līgumu arī uz 2018./19.gada sezonu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl