Novickis šovakar aizvadīs karjeras, iespējams, pēdējo oficiālo mājas spēli ar “Mavericks”

1 komentārs
Novickis šovakar aizvadīs karjeras, iespējams, pēdējo oficiālo mājas spēli ar “Mavericks”
ZUMAPRESS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa pārstāvētais NBA klubs Dalasas “Mavericks” īpaši gatavojas šā vakara spēlei pret Fīniksas “Suns”.

Šā vakara spēle būs “Mavericks” sezonas pēdējā mājas spēle un, iespējams, arī pēdējā mājas spēle “Mavericks” leģendai Dirkam Novickim. Basketbolists gan vēl nav apgalvojis, ka 100% beidz profesionālo karjeru.

Komanda un līdzjutēji īpaši gatavojas, lai sarūpētu svētkus dižākajam “Mavericks” spēlētājam Novickim un pateiktos viņam par ieguldījumu komandas sniegumā un attīstībā visu 21 sezonu garumā.

Komandas vadība aicina līdzjutējus atcerēties lielisko 2011. gadu, kad Dalasas “Mavericks” NBA finālsērijā uzvarēja Maiami “Heat” uz izcīnīja čempionu titulu. Tāpat lielisko sniegumu NBA Visu Zvaigžņu spēlēs, MVP balvas, kuriozās epizodes komandas iekšienē un laimes brīžus, kurus viņš dāvājis tiekoties ar faniem.

“Viņš ir leģenda, kuru laukumā pavada lojalitāte, ticība sev un komandas biedriem. Viņš šeit izauga no pusaudža par diženāko no mums “Mavericks”. Mēs esam daudz ko no viņa mācījušies, un turpināsim mācīties!” atzina kluba vadība.

“Mavericks” izveidojuši īpašo franšīzi “41.21.1.”, kas izraisījusi diskusiju starp līdzjutējiem, jo nevienam nav pilnībā skaidrs, ko tas īsti nozīmē. 41 esot Dirks, 21 esot aizvadītās sezonas, bet, kas īsti ir 1 – par to līdzjutējiem domas dalās. Tā kā šie skaitļi pirmo reizi komandas sociālajos tīklos tika publicēti martā, līdzjutēji izvirzīja apgalvojumus, ka tas varētu būt vēl viens mēnesis kopā ar “Mavericks”, vai varbūt tomēr vēl viens gads?

To, kā turpināsies Novicka spožā karjera, rādīs laiks, bet šobrīd “Mavericks” vadība aicina līdzjutējus uz lieliskiem svētkiem, kurus sarīkot sava kluba leģendai.

Cilvēki sociālajos tīklos dalās ar skaistām fotogrāfijām, kurās redzami kopā ar Novicki, kā arī demonstrē dažādus atribūtus, kreklus ar Novicka numuru, spēlētāju kartīšu kolekcijas un citas fotogrāfijas ar aizraujošiem momentiem no kluba leģendas pavadītajām sezonām Dalasā.

1 komentārs